5 канал

Жебрівський розповів, як просувається проект "Український донецький куркуль"

Цього року вже 42 отримали гранти на відкриття власної справи

В ефірі "5 каналу" Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський розповів про проект "Український донецький куркуль", що триває вже два роки. Він також сказав, хто такий український донецький куркуль та як ним стати.

"В минулому році 136 куркулів ми народили. Ці люди отримали до 500 тисяч грант на свій проект. В минулому році було 50 на 50. 50% - з обласного бюджету і 50% з місцевого бюджету. Оскільки місцеві бюджети сказали, що їм важко, то ми на цей рік зробили 70 на 30. В цьому році перший конкурс – 25, другий – 17. Тобто, на жаль, не так, як би мені хотілося. Тільки 42. І ключова проблема – це підготовка бізнес-плану і ще одне питання, що люди досить патароналічично налаштовані і не готові братись за свою справу", – сказав Жебрівський.

Він також розповів загалом про економіку Донеччини. Каже: найголовніша проблема для Донеччини – це монополізація економіки. 93% ВВП Донецької області дають крупні підприємства і тільки 7% малий і середній бізнес. Це перекос, а тому потрібна диверсифікація економіки.

Детальніше про еономіку Донеччии й Лугащина, а також про те, як "заманити" інвесторів у ті регіони, дивіться у відео:

Дивіться також фотогалерею за темою:

Порошенко у Катеринівці
/
Порошенко у Катеринівці
/
Порошенко у Катеринівці
/
Порошенко у Катеринівці
/
Порошенко у Катеринівці
/
Порошенко у Катеринівці
/

Попередній матеріал
Макрон пообіцяв громадянство мігранту, який порятував допитливого малюка
Наступний матеріал
"БлогПост": фінал Ліги Чемпіонів та загострення на передовій – топ-теми очима блогерів