Черкаські волонтери
Черкаські волонтери 5 канал

"Люди лишилися просто неба": черкаські волонтери зібрали допомогу потерпілим від пожеж на Луганщині

Читайте по-русски
Вже за кілька днів посилки із зібраними речами отримають волонтери з Луганщини, далі їх розподілятимуть між постраждалими

Теплі речі та взуття зібрали для постраждалих від масштабних пожеж на Луганщині черкаські волонтери. Знадобилося два дні. Це 20 мішків з одягом та засобами гігієни. Далі розповість журналістка "5-го" Яна Лимаренко.

Черкащанка Оксана Компанієць до центру допомоги військовим принесла речі для погорільців. Про збір необхідного для постраждалих від пожеж на Луганщині дізналася з телебачення.

"Разом намагаємося допомогти, тому спільно зі своїм знайомими і рідними ми отакий невеличкий пакунок зібрали, тут постільна білизна і рушники", – каже мешканка Черкас Оксана Компанієць.

Збір оголосили два дні тому. Містяни відгукнулися так швидко, що волонтери уже готові відправляти посилки. Зібрали і чекають до відправлення 20 мішків одягу та кілька ящиків із засобами гігієни. Журналіст і експолітв'язень Роман Сущенко, крім речей, приніс мед, який через нього просили передати небайдужі.

Масштабна пожежа на Луганщині розгорілася минулого тижня. За кілька днів вигоріло 20 тисяч гектарів, загинуло 11 людей, півтори сотні евакуювали, більшість із них втратили все майно. Однією з причин займання називають обстріли окупантів із непідконтрольної території.

"11 сіл потерпіло, майже згоріло вщент, люди лишилися просто неба, без перших необхідних речей, без даху над головою, тому ми одразу відгукнулися і завдяки нашим зв’язкам між осередками партії на Луганщині, на Черкащині, на Житомирщині ми одразу почали збирати теплі речі", – зауважив Роман Сущенко.

Керівниця центру допомоги армії Оксана Циганок уже допаковує мішки з одягом та засобами гігієни. Раніше в цьому залі збирали допомогу військовим, тепер, розповідає жінка, – з"явився новий напрям благодійності".

"За допомогою "Європейської солідарності" вони виділили кошти, ми закупили 50 пар теплого взуття, чоловічого і жіночого, а також пральні порошки, мило, зубну пасту, щітки і ще просили чоловіки, бо про них чомусь забуваються – засоби для гоління, ми купили", – розповіла керівниця центру допомоги армії Оксана Циганок.

Вже за кілька днів посилки із зібраними речами отримають волонтери з Луганщини, далі їх розподілятимуть між постраждалими.

Яна Лимаренко, Вячеслав Ромодан, Черкаси, "5 канал". Твій, український!

Попередній матеріал
"Дуже густа кров": у госпіталізованого з коронавірусом Порошенка погіршився стан
Наступний матеріал
Брифінг нардепів "ЄС" за підсумками участі в засіданні уряду – відео
Loading...