Приазов'я
Приазов'я 5 канал

"Кулеметні дуелі між позиціями": на Приазов'ї російські окупанти змінюють тактику

Читайте по-русски
Безвітряна погода для російських найманців – час провокацій... Це українські захисники знають за спостереженнями

На Приазов'ї активізувалися снайпери та почастішали провокації з повітря. Російські найманці використовують квадрокоптери не лише для розвідки, а й скидають з них боєприпаси на позиції Об'єднаних сил. Докладніше – далі.

Безвітряна погода для російських найманців – час провокацій. Це українські захисники знають за спостереженнями, тож ретельно дбають про безпеку.

Оборонців Приазов'я знімальна група "5 каналу" очікує в умовленому місці неподалік позицій. Через активну роботу останніми днями ворожих безпілотників – йти далі армійці не радять.

Зазвичай свої дрони окупанти запускають удень, коли у небі працюють безпілотники спостережної місії ОБСЄ.

"Це дуже часті спроби, кожен день майже вони намагаються робити обльоти… Маємо сумний досвід уже, коли зі своїх безпілотних літальних апаратів вони скидають нам ВОГи, хочуть нанести нам деякі ураження", – каже військовослужбовець Юрій.

Минулого тижня ворожа граната, яку окупанти скинули з безпілотника, поранила трьох армійців.

"Відправили їх до лікарні, де їх одразу… Ну там, слава Богу, що не було у них серйозних поранень. Були, можна сказати, легкі осколочні", – згадує вояка із позивним "Козак".

Цей чернівчанин за освітою філософ. Незалежність країни починав відстоювати на Майдані. А невдовзі після Революції Гідності отримав повістку в армію. Тоді, каже, буз вагань приєднався до лав Збройних сил.

Сміється: "Багато філософів були, в першу чергу, військовими. Наприклад, той же Сократ – він же став після чого філософствувати? Після того, як під час бою ступор впіймав. Він простояв, коли бій закінчився, тоді його попустило і він почав філософствувати ходити…. Багато моїх побратимів пішли якраз на фронт, то і я вирішив до них приєднатися".

Армієць зізнається: філософія допомагає йому підтримувати здоровий моральний дух і адекватно оцінювати ситуацію на фронті: "Кулеметні черги майже постійно. Воно без цього, як говориться, нікуди. Можна сказати, зараз дуелі ідуть кулеметні постійно між позиціями".

Бійці кажуть, останніми днями на Приазов'ї окупанти стали рідше стріляти з важкого озброєння, проте активізувалися ворожі снайпери.

"Погодні умови, бачите – "зеленка" дуже сильна… Ми помічаємо снайперські пари, як працюють з великого калібру – з 12,7 мм і 7,62 мм. Досить активно намагаються на нашій лінії відпрацьовувати", – зауважує Юрій.

На ворожі обстріли армійці реагують адекватною відповіддю, яка змушує зброю окупантів замовкнути.

Олена Уланова, Олег Корінний, Донецька область, "5 канал"

Попередній матеріал
На Львівщині відновив роботу пункт пропуску “Шегині", але перетнути кордон можна лише пішки
Наступний матеріал
РНБО України додала до санкційного списку московську "СТС" і ще 27 російських медіа
Loading...