5 канал

"Крилата піхота" Дніпропетровщини відзначає День десантника – включення

На плацу влаштували справжнє шоу – показові стрільби з різноманітних видів озброєння, вправи з рукопашного бою та десантування, виставка бойової техніки

В Україні святкують 25-ту річницю створення Високомобільних десантних військ. "Крилату піхоту" української армії уже привітали вищі особи держави. Як святкують самі воїни – бачила кореспондент "5 каналу" Наталя Світлова. Вона зараз на Дніпропетровщині у селищі Гвардійське – там дислокується 25 повітряно-десантна бригада ВДВ.

Двері військової частини у Гвардійському сьогодні відкриті. На плацу влаштували справжнє шоу – відбулися показові стрільби з різноманітних видів озброєння, вправи з рукопашного бою та десантування. Водночас, влаштували виставку бойової техніки, яка є на озброєнні у ВДВ. Крім того, військові вшанували пам'ять загиблих побратимів – за три роки війни на сході країни підрозділ втратив 267 бійців.

Командування ВДВ наголосило, що українські десантні війська сильно змінилися – здобули досвід та навчилися воювати, змінилося оснащення. За три роки бойових дій серед десантників – 21 Герой України. Проте нині ВДВ виведені із зони проведення АТО, тож цей час використовуватимуть для подальшого навчання, тренування та озброєння.

Дивіться також: Святкування з присмаком смутку: як у Львові відзначають День ВДВ

Дивіться також фотогалерею:

В повітрі, на морі та на землі: як проходять тактичні навчання бригад ВДВ – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Брифінг речника Міноборони з питань АТО - відео
Наступний матеріал
Незламані та нескорені: як похиле подружжя з Луганщини допомагає армії та переселенцям
Loading...