Російська пропаганда
Російська пропаганда dv.ee

Кремль збирається відрядити в ОРДЛО "фахівців" для активізації антиукраїнської пропаганди – ІС

Російські куратори мають використовувати підконтрольні бойовикам ЗМІ, соцмережі та агентури на прифронтових територіях

Російські куратори в "адміністраціях голів" "ДНР та ЛНР" повідомили про вимогу адміністрації президента РФ щодо активізації цілеспрямованої інформаційно-пропагандистської роботи на підконтрольних Україні територіях, насамперед – з цільовою аудиторією в Донецькій і Луганській областях, з використанням підконтрольних бойовикам ЗМІ, соцмереж, агентури на прифронтових територіях. Про це повідомляє керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на сторінці у Facebook.

Пріоритетні пропагандистські теми – "успіхи й досягнення в реалізації гуманітарної програми за "возз'єднання народу Донбасу", негативна соціально-економічна ситуація на підконтрольній Києву території, "зростання невдоволення українськими військовослужбовцями діями свого командування і української влади в цілому". З метою реалізації даної задачі очікується прибуття найближчим часом в Донецьк і Луганськ додаткових груп "фахівців" з РФ.

Разом з тим в середовищі керівництва телеканалу "Оплот ТВ", що здійснює мовлення на тимчасово окупованій території Донецької області і підконтрольний ватажкові "ДНР" Олександру Захарченку, відзначається зростання невдоволення відсутністю фінансування цього медіа-ресурсу з бюджету "ДНР". Зокрема, з липня 2016 року "Оплот ТБ" переведений в "державну власність ДНР", однак не перебуває на балансі даного формування і не отримує "бюджетного фінансування". Епізодично фінансову підтримку надають "благодійники" з РФ, проте цих коштів вкрай недостатньо, через що були відкриті відмови керівництва так званого "телеканалу" виконувати розпорядження "міністерства інформації ДНР".

Як повідомляв 5.UA, вчора, 17 квітня 2017 року в ГУР повідомили, що в Донецьку обурені шахтарі зберуться на мітинг, аби "висунути вимоги" ватажку "ДНР" Захарченку. 

Дивіться також фото за темою:

Російський модернізований БТР-80 на базі бойовиків у Донецьку – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Через зневажливе ставлення російських військових терористи звільняються зі "служби" – розвідка
Наступний матеріал
Заступник головного фіскала Київщини "пробачив" податків на 12 млн грн, відкрито кримінальну справу
Loading...

Терористам "Л/ДНР" пригнали з РФ техніку, боєприпаси і паливо – ІС

Тимчук розкрив зміни у тактиці бою російсько-терористичних військ на Донбасі

В Донецьку обурені шахтарі зберуться на мітинг, аби "висунути вимоги" ватажку "ДНР" Захарченку – ГУР

У МЗС роз'яснили, чи діятиме для українців з Криму та ОРДЛО безвіз із Євросоюзом

В окупованій Горлівці створюються "народні дружини", до яких залучають неповнолітніх – Тимчук

"Розкидали" техніку у сутінках: Терористи "ЛНР" стягнули до першої лінії танкову роту – Тимчук