YouTube / ИС

Тимчук розповів про "18+" розваги" російського офіцера СЦКК на Донбасі

Водночас тимчук зауважує, що після повернення додому такі офіцери ЗС РФ "отримають "учасника бойових дій"

Російські офіцери у складі Спільного центру контролю і координації (СЦКК) замість того, щоб забезпечувати контроль за дотриманням режиму припинення вогню на Донбасі, розважаються в лазні з дівчатами. Про це свідчить, зокрема, опубліковане в мережі відео з членом СЦККК майором ГРУ ГШ ЗС Росії Володимиром Рогачовим, повідомляє група "Інформаційний спротив". Відео можна подивитися за цим посиланням

Як нагадали в ІС, російські офіцери з СЦКК на Донбасі перебувають у статусі туристів, а низьку ефективність їх діяльності зазначила в тематичній доповіді від 11 січня 2016 р. СММ ОБСЄ.

"У всій красі прагнення росіян з СЦКК сприяти швидкому встановленню миру ми побачили під час варварських обстрілів Авдіївки їх же побратимами. Офіцери ЗС РФ, що цілодобово контролюють і координують питання, не могли узгодити зі своїм начальством з командування 1-го АК окупаційних військ 12 резерву командування ЗС РФ припинення вогню для проведення ремонтних робіт", – зазначили в "Інформаційному спротиві".

У повівленні йдеться: "Навіщо паритися якимось контролем над дотриманням режиму припинення вогню, який залежить лише від рішення вищих російських чинів у 1 і 2 армійських корпусах Центру територіальних військ ЗС РФ, якщо можна попаритися в лазні. З дівахою. І викласти "хоум-відео" в інтернет", – йдеться у повідомленні.

При цьому, за даними групи, російські офіцери під час служби в СЦКК були помічені в тому, що вони "беруть участь і безпосередньо здійснюють керівництво навчаннями бандформувань; постачають на окуповані території військово-методичну літературу; ведуть розвідувальну діяльність; здійснюють провокації з метою дискредитації ЗС України в очах світової спільноти". А після повернення додому ці елітні офіцери ГРУ ГШ ЗС РФ "отримають "учасника бойових дій", нагороди за саботаж роботи СЦКК, а також путівку на вищі посади", зазначають в ІС.

Як повідомляв 5.UA, у жовтні 2016 року в ОБСЄ заявляють про слабку координацію розмінування на Донбасі з боку СЦКК.

Попередній матеріал
Роковини трагедії у Фукусімі: У Києві за ініціативи знаменитого дизайнера Кензо відкрили виставку "незласних" ляльок
Наступний матеріал
В Одесі мешканці будинку, який має статус пам'ятки архітектури, взялися самотужки відтворювати історичний фасад
Loading...

У бойовиків "ДНР" закінчуються боєприпаси, паливо та запчастини – ІС

ІС: на Донбас передислоковані підрозділи тамбовського спецназу ГРУ

Противник облаштовує нові артилерійські позиції, по яких "кочує" озброєння – Тимчук