5 канал

Концерт-реквієм на честь "кіборгів" вразив відвідувачів аеропорту Львова – відео

Вперше в аеропорту спільно виступили три військові оркестри

Концерт-реквієм відбувся у Львівському аеропорту імені Данила Галицького.

Вперше в аеропорту спільно виступили три оркестри: академії Сухопутних військ, Нацгвардії та 80-ї десантно-штурмової бригади. Загалом майже 80 музикантів.

Зведений оркестр виконав п’ять творів: серед них не лише українські твори, як-то "Шана" Михайла Рибоконя, звучала сьома Симфонія Бетховена та "Адажіо" авторства венеційського композитора Томазо Джованні Альбіноні.

"Твори усі відомих композиторів, які символізують тишу, шану, пам'ять, подвиг, силу. Чесно скажу, по собі, мурашки по тілу просто проходять, усвідомлюючи під цю музику, під звучання кожної ноти, кожного акорду, як через себе ніби то. Усвідомлюєш, ти дотичний хоча б цим маленьким вшануванням", – розповів начальник військового оркестру академії Сухопутних військ Богдан Катриняк.

Глядачів, тобто пасажирів аеропорту, розчулила така акція, не стримували емоцій і самі музиканти.

"Мета музики – емоції. І це дуже емоційна та потрібна ситуація: люди грають в аеропорту і тоді іноземці, такі як я, запитують у місцевих: чому присвячений цей концерт, що сталося чи ким були люди, які загинули?", – поділився враженнями турист з Польщі Роберт.

Нагадаємо, 20 січня в Україні День пам'яті захисників Донецького аеропорту. У столиці ранком відбулася церемонія вшанування полеглих воїнів. Віддати шану в залі пам'яті захисників України прийшли родини загиблих, керівництво Міноборони і Генерального штабу ЗСУ, Президентське подружжя, представники громадськості, військові Київського гарнізону, курсанти та ліцеїсти.

Довідково: Героїчна оборона Донецького летовища тривала 242 дні. Загалом за час оборони, за різними даними, Україна втратила від 100 до 200 воїнів.

Попередній матеріал
Українська делегація в ПАРЄ наполягатиме на питанні полонених моряків
Наступний матеріал
Ми зараз паразитуємо на "газовій російській голці" – економіст пояснив, чому
Loading...

242 дні героїчної оборони: в Україні сьогодні День пам'яті захисників Донецького аеропорту

Панахида за "кіборгами": у Михайлівському Золотоверхому вшанували оборонців ДАП

Про оборону ДАП, незламних кіборгів та їхнє життя нині – "БлогПост"

"Незламні кіборги": у Львові організували фотосесію для захисників Донецького аеропорту

242 доби стійкості: топ-10 фактів про відважних воїнів – "кіборгів"

В аеропорті Львова турецький літак викотився за межі злітної смуги