Навчання резерву в ООС
Навчання резерву в ООС 5 канал

Коли ворожі загони переважають утричі: як в ООС резерви тренувалися відбивати наступ РФ

За вишколом стежив особисто командувач ООС Сергій Наєв. Він переконаний: Об'єднані сили готові до відбиття агресії з боку Росії

На Луганщині тренували резерви для відбиття ймовірного нападу супротивника. Це були навчання, на яких захисники Станиці Луганської відпрацьовували маневри контратаки та відбиття наступу з території Російської Федерації. Стежила за вишколом і кореспондент "5 каналу" Вікторія Ковальова.

Перевірити боєготовність захисників Станиці Луганської до можливої агресії з боку Росії на полігон особисто прибув командувач операції Об'єднаних сил.

За командою армійці розпочинають розігрувати ймовірний сценарій протидії ворогу. "З-за гори насувається авіація. Ми помічаємо та починаємо відкривати по ній вогонь, зав'язується бій", – розповідає військовий Денис.

Навчання резерву в ООС
Навчання резерву в ООС5 канал

Зенітний розрахунок намагається усунути загрозу з повітря. Тоді бійці помічають скупчення ворожої піхоти. Розпочинається планова атака.

В обороні – рота українського війська. В наступі – ворожий батальйон. За легендою навчань, сили противника переважають втричі. Армійці змушені відступити.

Навчання резерву в ООС
Навчання резерву в ООС5 канал

"Організовано заздалегідь відійшли на заплановані позиції. Там зупинили противника. Вивели в бій резерв – другий ешелон наш", – розповідає про перебіг вишколу командир мотопіхотної бригади ЗСУ Володимир Шведюк.

Навчання резерву в ООС
Навчання резерву в ООС5 канал

Екіпаж БМП прибув на підкріплення піхотинцям. Із заздалегідь обладнаної позиції армійці мають обстріляти ворога і відкинути його назад.

"Наша машина працює саме з закритої вогневої позиції по цілі, якої ми не бачимо, не спостерігаємо. Нам дають координати цілей, і ми наносимо вогневий удар по цим координатам. За легендою, відбувається прорив лінії фронту і ми ведемо зустрічні бойові дії", – пояснює військовий Андрій.

Навчання резерву в ООС
Навчання резерву в ООС5 канал

Після прибуття резервів підрозділу, українська армія відновлює свої позиції. Завдання виконали на "відмінно".

"Ворог був розбитий. Відновлено положення, яке було втрачене. Це є свідченням того, що обороноздатність Об'єднаних сил така, що забезпечить виконання завдань за призначенням. Війська боєготовні, техніка справна, Об'єднані сили готові до відбиття російської агресії", – переконаний командувач операції ОС Сергій Наєв.

Такі заняття в підрозділах Об'єднаних сил відбуваються двічі на місяць.

Навчання резерву в ООС
Навчання резерву в ООС5 канал

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, Луганська область, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею:

"Бук", "Тор" та "Оса": як на Херсонщині пройшли масштабні бойові стрільби ЗСУ – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Помер у "швидкій": на Дніпропетровщині вбили місцевого фермера і депутата
Наступний матеріал
У Дніпрі новорічна ялинка з шампанським під водою опинилася – на глибині 40 метрів
Loading...