Харківське метро пішло на карантин
Харківське метро пішло на карантин Twitter/Павло Пахоменко

Кернес просить прем'єра дозволити відновити роботу метро в Харкові

Читайте по-русски
Метро щодень перевозить близько 800 тис. пасажирів, а це близько 50% від загального обсягу перевезень у місті

Харківський міський голова Геннадій Кернес просить прем’єр-міністра Дениса Шмигаля про дозвіл на відновлення роботи харківського метрополітену. Відповідний документ чільник міста підписав 20 березня, повідомляє прес-служба Харківської міської ради.

"Враховуючи, що міський наземний пасажирський транспорт на сьогодні не в змозі забезпечити пасажиропотік метрополітену, внаслідок браку необхідної кількості водіїв та рухомого складу, вважаємо за необхідне поновити перевезення населення", - зазначено у документі.

Крім того, у зверненні сказано, що метро у Харкові щодень перевозить близько 800 тис. пасажирів, а це близько 50% від загального обсягу перевезень у місті. 18-20 березня внаслідок закриття метро та обмежень кількості пасажирів у наземному транспорті в місті склалася непроста ситуація з перевезеннями. Повідомляється, що пасажири перекривають транспортні магістралі, є прояви вандалізму до рухомого складу та фізичного насилля до його водіїів. Через випадки накладанням штрафів на водіїв наземного транспорту за наднормативне навантаження, водії почали відмовлятися виконувати свої обов'язки - а це спричинило в місті транспортний колапс.

Кернес просить переглянути рішення кабміну щодо припинення роботи харківського метро і поновити перевезення з обмеженим пропуском пасажирів. А слідкувати за цим може Нацполіція та штатна охорона метрополітену.

Попередній матеріал
В Україну з Єгипту повернулися всі українці, які перебували на карантині в готелях
Наступний матеріал
"Бачу, Єрмак прочитав моє інтерв'ю": реакція Гео Лероса на звільнення з посади радника президента
Loading...