Дніпро
Дніпро 5 канал

Карантин у школах, а в місті – оголошено епідемію: як Дніпро бореться з грипом

Читайте по-русски
Епідпоріг перевищено в півтора раза

Понад тисячу хворих ушпиталені з ускладненнями від грипу на Дніпропетровщині. Більшість пацієнтів – діти. Через це в усіх школах Дніпра запроваджено карантин. У місті офіційно оголошено епідемію. Щоб убезпечитися від розповсюдження вірусу, запобіжні заходи запровадили й у громадському транспорті. Маршрутки додатково обробляють дезінфекційними розчинами. 

Це рентгенівський знімок легень 63-річного пацієнта, який помер від пневмонії в реанімації лікарні ім. Мечникова. Пенсіонера доправили з віддаленого району області після двох тижнів хвороби.

Нині в реанімації лікарні імені Мечникова ще троє хворих на вірусну пневмонію. Усі в тяжкому стані. Усього на Дніпропетровщині з ускладненнями від грипу ушпиталені понад тисячу інфікованих, переважна більшість – діти.

"Загальна кількість хворих людей на минулому тижні по області становила 29, 5 тисяч.  Порівняно з попереднім тижнем захворюваність зросла на 11%, в тому числі серед дорослого населення на 23%. Епідпоріг перевищено в півтора раза", – каже завідуюча відділенням Дніпропетровського обласного лабораторного центру МОЗ Олена Кузьменко. 

Щоб запобігти стрімкому розповсюдженню вірусу, у громадському транспорті міста маршрутки додатково обробляють хлором.

Дніпро
Дніпро5 канал

Транспортники рапортують: дезінфікувальним розчином раз на добу повністю обробляють усі тисячу двісті автобусів. Користь від такої процедури вже встигли оцінити пасажири.

Окрім генерального прибирання, у транспорті після кожного рейсу притирають поручні. Кажуть, на оброблення салону однієї машини витрачають майже 10 літрів розчину. Водіїв зобов'язали працювати в захисних масках.

Проводити дезінфекцію транспорту рекомендувала міська комісія з техногенно-екологічної безпеки. Обробку виконують коштом перевізників.

Дніпро
Дніпро5 канал


Додатково обробляти хлором салони автобусів перевізники планують ще впродовж пів місяця, поки не вщухне епідемія грипу.

За даними епідеміологів, на Дніпропетровщині за останній тиждень по допомогу до лікарів звернулися 30 тисяч людей, хворих на грип та ГРВІ.

Наталя Світлова, Олександр Пронський, Дніпро, "5 канал"

Попередній матеріал
Зброя, заборонена Мінськими угодами, змовкла: захисники Кримського про підступну поведінку окупантів
Наступний матеріал
"Дід вижив з розуму" – Лапін про заяву Кравчука на РосТБ
Loading...

Грип на передовій: як військові протистоять хворобі

Грип в Україні: у МОЗ повідомили кількість смертей від хвороби

У Рівному ушпиталили дівчину, яка повернулася з Китаю – підозрюють коронавірус

На Дніпропетровщині розпочалася епідемія грипу: 66% хворих – діти

Сезон грипу: у Маріуполі закривають усі школи на карантин

Панікувати не варто – у МОЗ розказали про епідеміологічну ситуацію у країні