КПВВ Мар'їнка
КПВВ Мар'їнка dpsu.gov.ua

Із відбитками пальців і перепустками: окупанти хочуть запровадити нові правила перетину КПВВ в ОРДО

  Читайте по-русски
  Це спричинить подальшу ізоляцію мешканців ТОТ від території України, яка контролюється урядом, наголошують у ТКГ. Таку процедуру окупанти хочуть ввести під виглядом протидії поширенню нової коронавірусної інфекції

  Окупанти на Донбасі хочуть ввести пропуски для перетину КПВВ. Будуть запроваджувати дозвільну процедуру на виїзд осіб із тимчасово окупованих територій. Про це повідомляє прес-служба української делегації ТКГ

  Перетин лінії розмежування при виїзді (виході) фізичних осіб і транспортних засобів здійснюватиметься за наявності перепустки, оформленої так званими "органами внутрішніх справ ДНР".

  Вона видаватиметься фізичним особам, які досягли 18-річного віку, безоплатно строком на 6 місяців. Обов'язковими умовами для видачі такої перепустки є проходження особами дактилоскопічної реєстрації, тобто окупанти хочуть, аби були надані відбитки пальців, фотографування та перевірка особистих засобів зв'язку заявників.

  Разом із тим для перетину КПВВ на авто перепустка також має оформлюватися і на цей транспортний засіб. Розгляд заяв на отримання перепусток "органами внутрішніх справ ДНР" проводиться протягом 15 діб від дати клопотання (в екстрених випадках – протягом доби).

  При в'їзді (вході) через лінію розмежування фізичної особи, якій раніше не оформлявся пропуск для виїзду (виходу) або термін його дії закінчився, на тимчасовому пункті контролю "посадовцями ОВС" проводиться перевірка засобів зв'язку (мобільного телефону), обов'язкова державна дактилоскопічна реєстрація і фотографування фізичної особи.

  Такий механізм планують ввести в Донецькій області. Не виключається, що і в Луганській області буде.

  "Це спричинить подальшу ізоляцію мешканців ТОТ від території України, яка контролюється урядом, і наразі реалізується під виглядом протидії поширенню нової коронавірусної інфекції", – заявила українська делегація ТКГ.

  Як повідомляв 5.UA, на Донбасі окупанти блокують дороги до п'яти КПВВ.

  Попередній матеріал
  Безробітним розширили допомогу на період карантину та НС – закон вступив у дію
  Наступний матеріал
  "Мотор Січ" планують націоналізувати: депутати розглянуть законопроєкт уже найближчим часом
  Loading...

  Кравчук заявив про загрозу зриву перемир'я і одностороннього виходу Росії з "режиму тиші"

  Представники ОРДЛО продовжують брати участь у засіданнях ТКГ – Гармаш

  Вибори в ОРДЛО не можна проводити до отримання контролю над державним кордоном – Кравчук

  Окупанти не пропустили вантажівки з гуманітарною допомогою в ОРДЛО

  Україна очікує реакцію світової спільноти через загострення ситуації на Донбасі

  Україна не планує відмовлятися від Мінських домовленостей – Резніков