обережно міни
обережно міни facebook.com/ato.news

Із початку війни на Донбасі від мін загинуло 300 мирних мешканців, з них 27 – діти

  Читайте по-русски
  Загалом же від вибухонебезпечних предметів постраждали більш як тисяча цивільних

  Людські втрати від вибухонебезпечних предметів з початку бойових дій на Донбасі становлять понад тисячу осіб. Від мін загинуло 300 цивільних, з яких 27 дітей. Про це повідомляє АрміяInform з посиланням на управління екологічної безпеки і протимінної діяльності Міноборони.

  За попередньою оцінкою, площа районів, забруднених мінами і вибухонебезпечними предметами, становить близько 7 тис. кв. км підконтрольних територій і орієнтовно 9 тис. кв. км окупованих територій.

  Об'єкти інфраструктури перебувають у критичному стані, оскільки іноді до них неможливий доступ через снаряди і саморобні вибухівки.

  Щоб запобігти новим жертвам, на звільнених територіях Донецької та Луганської областей для різних категорій населення регулярно проводять інформативні заходи про загрозу, яку становлять міни та ВНП. Для цього на постійній основі залучають підрозділи Збройних сил України, ДержНС і неурядових організацій.

  Також зараз в інтернеті доступна інтерактивна карта забруднених ВНП територій. Її створенням і координацією займається Управління екологічної безпеки та протимінної діяльності Міністерства оборони. Щомісяця всі оператори протимінної діяльності подають звіти про нетехнічне обстеження територій і проведені заходи з розмінування. Ці дані заносять в інтерактивну карту.

  В Управлінні екологічної безпеки та протимінної діяльності повідомили, що за підрахунками ООН, один рік війни – це 10 років розмінувань. Розмінування забруднених територій Донецької і Луганської областей при нинішніх темпах може тривати не одне десятиліття, це не рахуючи тимчасово окупованих територій.

  Нагадаємо, на Донбасі загинули два співробітники СБУ – підполковники Волочаєв Денис Олександрович і Каплунов Дмитро Віталійович.

  Попередній матеріал
  Адвокати ексвласника "VAB Банку" планують ініціювати кримінальне провадження проти Рябошапки і Каська – подробиці
  Наступний матеріал
  ЦВК дозволила змінювати місце голосування онлайн
  Loading...