5 канал

Із передової до РАЦСу: в Сєвєродонецьку відсвяткували фронтове весілля – сюжет

справжнє весілля святкуватимуть вже після повернення додому

Між обстрілами та бойовими чергуваннями вони знайшли час на те, щоб закохатися, освідчитися й створити родину. У 24-й механізованій бригаді відгуляли фронтове весілля. Медик Наталія Тимчук та головний сержант роти Віталій Михайлишин побралися у Сєвєродонецьку. Привітали молодих і журналістське подружжя Вікторії та Петра Ковальових.

З передової - до РАЦСу. Військовослужбовців 24-ї бригади Наталю Тимчук та Віталія Михайлишина на кілька годин із бойових позицій відпустили у звільнення. Армійці вирішили не втрачати часу й розписатися у Попасній. Проте там отримали відмову.

Закоханим командири продовжують звільнення ще на кілька годин і відправляють до Сєвєродонецька, де одружитися можна за пришвидшеною процедурою. Година в дорозі й чергова спроба.

Поки заповнюють документи, розповідають, ще на початку війни колишня дружина Віталія не сприйняла рішення чоловіка йти до армії й подала на розлучення.

Боєць розповідає: "У 2015-ому році я приїхав у відпустку, вона сказала, що хоче пожити для себе. То вже розвелася. Поїхав. І так сталося відтоді воюю".

Тоді ж перший чоловік Наталі загинув на фронті. Жінка вирішила продовжити його справу і пішла захищати державу. За рік на Донбасі познайомилася з Віталієм.

5 канал

Жінка зізнається: "Він мене повернув до життя! Якось так вийшло, що один одного вернули до життя! По різному сталося! Було б нам дуже тяжко!".

За прискореною процедурою без зайвих урочистостей, шампанського, обручок та свідків військовий медик Наталя Тимчук і головний сержант роти Віталій Михайлишин беруть шлюб. Отримавши бажане свідоцтво про шлюб й спільне прізвище Михайлишин, молодята повертають на передову.

Там останніми днями стабільно напружено, вояки мають бути у бойовій готовності. Тож кажуть, справжнє весілля святкуватимуть вже після повернення додому, а не на позиціях.

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, Луганська область, "5 канал"

Попередній матеріал
Олег Скрипка – про виступи українських артистів в РФ, російську пропаганду та поїздки в зону АТО
Наступний матеріал
У Києві триває церемонія прощання із Блаженнішим Любомиром Гузаром – відео
Loading...