Олексій Резніков
Олексій Резніков фото із соцмереж

"Іншим буде важко йти за такими стандартами": Резніков назвав Маріуполь прикладом успішного розвитку міста

  Читайте по-русски
  Міністр подивився на будівництво першого в Україні сталевого будинку та оглянув Центр реабілітації дітей із інвалідністю

  Будівництво в Маріуполі першого в Україні сталевого будинку відвідав віцепрем'єр, міністр із питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков. Він високо оцінив це будівництво і заявив, що Маріуполь є флагманом розвитку Донецького регіону. Про це пише "Обозреватель".

  Під час огляду будівництва посадовець зазначив, що Маріуполь є прикладом успішного розвитку для інших міст.

  "Я в захваті від того, що бачу та від подальших планів. Будівля інноваційного характеру. Важливо, що вона розрахована на тих, хто найбільше потребує житла. У Маріуполі так високо підняли планку, що іншим дуже важко буде йти за такими стандартами", – зазначив віцепрем'єр-міністр.

  У свою чергу, міський голова Вадим Бойченко повідомив, що 120 маріупольців отримають нове житло – зокрема нові містяни, лікарі та медики.

  "Ключове для нас – дати можливість, у першу чергу, кваліфікованим новим маріупольцям отримати комфортні умови для проживання у місті. Будинок буде максимально енергоефективний та безпечний. У нас вже є проєкт другого подібного будинку по вул. Азовстальській, 5", – сказав Бойченко.

  Як повідомляє видання, проєкт фінансується Маріупольською міськрадою, МінТОТ України та компанією "Метінвест". Сталь для будинку виробляють на маріупольських меткомбінатах.

  Вже готовий цокольний поверх, будують перший та другий. У підрядній організації наголосили, що завершити всі роботи планують улітку 2022 р.

  Крім того, Вадим Бойченко та Олексій Резніков оглянули Центр реабілітації дітей із інвалідністю у Лівобережному районі міста. Чільник міста розповів, що центр обслуговує дітей Лівобережного та Кальміуського районів. А наступного року оновлять другий центр - для дітей Центрального та Приморського районів.

  Олексій Резніков високо оцінив умови для реабілітації дітей та висловив упевненість, що другий заклад матиме такий самий рівень для комфортного зростання та соціалізації маленьких маріупольців.

  Попередній матеріал
  Помер легендарний український спортсмен Юрій Сєдих
  Наступний матеріал
  Нові карантинні обмеження – детальне роз'яснення по "зонах" від МОЗ
  Теги:
  Loading...