український гвинтокрил Мі-2
український гвинтокрил Мі-2 5 канал

"Гвинтові красені": Нацгвардія отримала модернізовані Мі-2

На наступний рік вітчизняні авіапідприємства запланували випускати вже суто український гелікоптер "Надія"

Запорізькі авіабудівники передали Національній гвардії модернізований  МІ-2. Збудованим за радянських часів машинам у Запоріжжі замінюють двигуни, авіаційне обладнання та електроніку – це їх осучаснює і коштує зрештою у кілька разів дешевше, аніж купувати нові.

Утім, підприємство "Мотор-Січ", яке робить модернізацію, з наступного року планує випускати вже суто український гвинтокрил "Надія". У 2018 році планують збудувати таких вже три десятки.

"Загалом по країні, враховуючи зруйнований ДОСААФ (Добровільне товариство сприяння армії авіації і флоту – ред.), є близько 200 гвинтокрилів, які можна відновлювати. І ми цю роботу виконуємо. У гарному стані – 70 гвинтокрилів", – повідомив президент АТ "Мотор Січ" В'ячеслав Богуслаєв.

"Це робочі місця, це наша економіка, це заробітна платня і це все залишається в нашій країні. Тому треба піднімати своє виробництво і для того, щоб ми мали перспективу розвитку. І навіть поглиблена модернізація – це шлях туди, куди ми сьогодні вийдемо, і буде не гірше, ніж те, що хтось має закордонні зразки", – переконаний командувач Нацгвардії Юрій Аллєров. 

Нагадаємо, у червні Україна домовилась про поставки авіадвигунів для бізнес-джетів в Австрію. Так, двигуни виробництва "Мотор Січ" замінять німецькі дизельні двигуни на австрійських літаках DA-50. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Гул моторів і звук лопатей гелікоптера: Навчання Rapid Trident–2017 на Львівщині набирає обертів – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Пленарне засідання Верховної Ради
Наступний матеріал
"Лежить у коридорі, за ширмою": чому кримський татарин потрапив з СІЗО до реанімації
Loading...