Змагання для нацгвардійців
Змагання для нацгвардійців 5 канал

Марш-кидок та смуга перешкод: як бійці НГУ змагались за іміджевий берет

Військові змагались за іміджевий берет з відзнакою - осучаснений "краповий" берет спецпризначенців

У Нових Петрівцях зійшлися в двобої півсотні нацгвардійців. Ранок для них починається із підняття прапора та гімну. Про це повідомляє"5 канал". 

Таких особливих беретів поки що ні в кого немає. Дорога до іміджевого головного убору непроста: подолати варто 10 кілометровий марш-кидок, смугу перешкод, вправи на влучність та силу й навіть рукопашний бій.

На кожному етапі судді відсіювали претендентів. Максим Палащенко вибув зі змагання після кросу, але планує спробувати свої сили наступного року.

"Дуже важко. По піску, через дерева треба було перескакувати, але так – нормально. Енергія є, можна було ще далі виступати. Погано, що половину після першого етапу відсіюють. Якби всі дійшли до кінця, до спарингів, так би було краще", - каже військовий.

Із ним погоджується й інший учасник, що вибув - В’ячеслав Мельник. Чоловік ще 2014 року воював у зоні АТО і регулярно долучається до різних військових змагань.

"Вийшли такі спортивні змагання – більше для спортсменів-легкоатлетів. Це стимулює. Тут перевіряється таки твій стержень, характер, який потрібно мати в зоні АТО", - зазначає боєць.

Неймовірні емоції вирують на третьому - силовому етапі. Тут хлопці мають у повній амуніції 30 разів відтиснутися, прокачати прес та перекотити чималу шину. Обличчя у бійців - розпашілі, судді і тренери підбадьорюють усіма силами.

Потому на бійців чекають змагання на влучність і вміння вправлятися зі зброєю, а також рукопашний бій. Хто переміг й отримав право носити берет із відзнакою та як проходили надскладні змагання – дізнайтеся у сюжеті:

 

Ксенія Дворнікова, Влад Каретник, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Краща арт-батарея: на Чернігівщині почались змагання "богів війни" – ФОТО

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Логвинський: немає проблеми в освітньому законі, є проблема в самоідентифікації
Наступний матеріал
Урядова пенсійна реформа буде відкоригована Парламентом - Розенко
Loading...