www.vppnr.gp.gov.ua

Гуляють дикі звірі та худоба: На Житомирщині військова прокуратура знайшла порушення на артилерійській базі

Командуванням військової частини не забезпечено належний стан охорони, винних вже покарано, наголосили у військовій прокуратурі

Військова прокуратура виявила низку порушень у місцях дислокації військових арсеналів у Житомирській області. Про це повідомляє прес-служба Військової прокуратури Центрального регіону України.

"Під час огляду територій військових частин, дислокованих на Житомирщині, виявлено низку порушень вимог керівних документів стосовно організації зберігання та розміщення боєприпасів, а саме порушення правил пожежної безпеки, прилегла до периметру територія захаращена поваленими деревами та хмизом, допускається вільне пересування сторонніх осіб по 50-метровій забороненій зоні", – йдеться у повідомленні.

Окрім того, у військовій прокуратурі зазначили, що командуванням військової частини не забезпечено належний стан охорони периметру військової частини. Як наслідок, на території безпосереднього зберігання боєприпасів, доступ до якої суворо заборонений, безперешкодно гуляють дикі звірі, випасається худоба.

У військовій прокуратурі також наголосили, що "відносно командира зазначеної військової частини військовою прокуратурою Житомирського гарнізону складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 172-14 Кодексу України про адміністративні правопорушення, який направлено для розгляду до суду".

Відомо, що військовою прокуратурою Житомирського гарнізону направлено листи командуванню оперативних командувань "Північ" та "Захід" щодо невідкладного вжиття заходів для приведення стану зберігання боєприпасів у відповідність до вимог законодавства.

Як повідомляв 5.UA, в Україні хочуть створити систему розвідки і протидії безпілотникам поблизу військових об'єктів.

Попередній матеріал
Брифінг представників поліції Києва щодо успішного завершення пошуків викраденої дитини – відео
Наступний матеріал
"Людина – мозок колективу": В Одесі попрощалися з українським розвідником
Loading...

Житомирських десантників перевели на нову систему харчування

Історія без прикрас: фільм "93: бій за Україну" розповідає про війну "з першої руки"

На Чернігівщині мірялися силами кращі артилерійські батареї ЗСУ: як це було – відео

У Харкові відкрили меморіальну дошку генералу Григоренку, що боровся з тоталітарним режимом

Осінній призов на Рівненщині: близько 100 юнаків урочисто провели на службу

"Заб'ю осинового кілка на кордоні і повішу в'язку часнику": Бійці з найгарячіших ділянок фронту