Вибори
Вибори 5 канал

Голосування у Харківській області: на дільниці зареєстрували порушення – включення

Читайте по-русски
Очікують, що активність виборців сягне десь 30%

Працівники виборчих комісій у масках, самі виборці – у чергах на відстані понад метр. Так на Харківщині тривають проміжні вибори народного депутата у 179 окрузі. За крісло у Верховній Раді змагаються 37 кандидатів. Переможець стане парламентарем замість Олексія Кучера – "Слуги народу", який достроково склав повноваження, через те що очолив Харківську ОДА. У Краснограді зараз перебуває кореспондентка "5 каналу" Оксана Нечепоренко.

Порушення, яке оприлюднили спостерігачі громадської організації "Опора". На одній з виборчих ділянок було пошкоджено інформаційний плакат одного з кандидатів. Він був надірваний. Як це сталося, члени комісії не знають, та порушення швидко виправили.

"Я виявила Швайка, там трохи пошкоджене око. Протягом десь хвилин 30 поміняли принесли другий плакат і змінили", – каже Тамара Лисенко, заступник голови комісії.

Активність виборців на цій дільниці найбільше була близько обіду. Члени комісії кажуть, люди навіть стояли у черзі. Здебільшого, це виборці похилого віку.

"Багато людей у нас пішло саме в обід, десь 12:30 – 14:00. У нас черга стояла, а так по одному, але в основному пенсіонері. Ну людина 5 може до десятка – до тридцяти. А так – все від 30 і вище", – розповідає Вікторія Бондарь, голова комісії.

"За майбутнє, за поліпшення нашого міста, району, щоб було майбутнє моїх онуків, щоб було більше спортивних закладів, дороги зробили, лікарні", – розповідає Віра Луділіна, мешканка Краснограду.

Від ранку виборців побільшало, вже на 15:00 їх кількість становила більше 22%. У окружній виборчій дільниці очікують, що активність виборців сягне десь 30%.

"На 15 годину у нас проголосувало 22,28 %, по кількості виборців це складає 32 тис. 551 особа. Ми очікуємо, що, скоріш за все, до 30% явка виборців буде, по тому темпу, по тому ритму, в якому іде голосування", – каже Юлія Карт, член окружної виборчої комісії.

Більш точна інформація щодо явки виборців буде вже опісля закриття дільниць.

Нагадаємо, результати голосування ЦВК має встановити до 30 березня.

Попередній матеріал
Пандемія коронавірусу: Україна готується припинити авіасполучення та закрити кордони
Наступний матеріал
Надзвичайна ситуація через коронавірус: як живе Буковина в особливих умовах
Loading...

Франція посилює карантин через коронавірус – однак вибори не переносять

В Ізраїлі оголосили результати вже третіх перевиборів до парламенту

Опитування: "Європейська солідарність" у Львові впевнено лідирує, "Слуги" – на п'ятому місці

Кандидатка від "Слуги народу" знялася з виборів на користь ексголови Харківської ОДА

Геращенко: Кандидатка від "Європейської солідарності" викликає своїх конкуренток на теледебати – вони бояться

Парламентські вибори у Словаччині: країну чекає перезавантаження влади