5 канал

Стусанами "знання доносила": жахлива історія про літню репетиторку, що гамселила дітей

На Одещині одна зі знаних у невеликому містечку педагогів поводилася непедагогічно. Працюючи з дітьми, які приходили на додаткові заняття, репетитор застосовувала фізичну силу та образи

Літнього педагога викрили самі діти, які зняли сцени побиття та опублікували їх в інтернеті. Лише тепер, коли ця історія набула розголосу, причетні до неї діти та їхні батьки розповідають, що їм доводилося терпіти задля покращення якості знань.  

На відео, що потрапило до мережі, репетитор допомагає 12-річному Сергійку зробити домашнє завдання та водночас шарпає дитину й ображає. Два роки тому хлопчик разом з іншими дітьми ходив на додаткові заняття з англійської мови.

Батько Сергійка побачив ці кадри відразу – ще у 2016 році. Вирішив забрати сина від педагога.

"Дружина моя була вагітна. Для неї це був би дуже великий стрес, тому я не говорив про це. Тобто ніхто не знав про цей випадок. До неї багато дітей ходило. Багато хто – із непоганими результатами йшли, вчаться тепер за кордоном, у гарних ВНЗ. Поганого ніхто нічого не розповідав", – пригадує Геннадій Пастухов, батько Сергійка.

Колишня вчителька підробляла репетиторством понад сім рокiв. За цей час до неї зверталися десятки школярів. Альтернативи їй у військовому містечку немає, кажуть батьки учнів.

Найближчий населений пункт - за п'ять кілометрів. У військовому містечку Раїсу Тихонівну добре знають, адже за свої 72 роки жінка вивчила не одне покоління. Втім, як з’ясувалося, від її методів виховання постраждав не лише Сергійко.

"Коли я була маленькою, вона була сильним викладачем, тому дочку і віддала до неї. Вона її била по голові. Кожного разу вона її била по голові. Після трьох разів, коли вона (дочка – ред.) мені казала "Мама, я боюся йти", я дитину не відпускала. Я своїй дитині більше вірю. А інші мами думали, що їхні діти перебільшують", – каже мати потерпілої дівчинки Олена Тютюнник.

Напередодні Раїса Тихонівна погодилася на коротке інтерв'ю, в якому повідомила, що стусанами хотіла донести знання до дітей, адже за десятки років роботи в учнів були добрі результати. Стосовно Сергійка, начебто, не чіпала.

"Він сам падає і головою об підлогу б'ється – я його відтягаю. А на відео вийшло, що я його головою об стіл б'ю. Я все-таки чекаю, що вони прийдуть вибачатися. Все, що я для них зробила, – їм стане соромно, і вони прийдуть вибачатися", – переконана Раїса Тихонівна.

Тим часом у поліції вже відкрили кримінальне провадження. Заяви щодо жорстокого поводження з дітьми написали декілька батьків.

"Розпочато кримінальне провадження ч.1 ст.126 – побиття та мордування. Найбільше, що загрожує жінці – один рік виправних робіт", – каже речниця Національної поліції в Одеській області Любов Гордієвська.

Нині жінка з військового містечка поїхала.

Ольга Дунська, Сергій Іщенко, Одеса, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Мам, я вже доросла": як минуло святкування 1 вересня – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Трагедія на Львівщині: в хаті вчаділи бабуся та дворічне маля
Наступний матеріал
Бійці ОТУ "Донецьк" керують та гатять із 40-тонних танків, де не заборонено – відео вишколу
Loading...