Фото kiev.vgorode.ua

Скандал довкола ліцею в Києві: учнів фактично "викидають на вулицю"

Батьки підозрюють, що ліцей біля станції метро КПІ знесуть, а землю віддадуть

Під стінами столичного фізико-математичного ліцею №142 батьки та учні влаштували акцію протесту. Вони не згодні із закриттям навчального закладу на реконструкцію. Про таке повідомляє "5 канал". 

Обурилися мешканці столиці тим, що діти два місяці навчалися в аварійній будівлі, а тепер учнів фактично викидають на вулицю. Вчителі ж залишаються, але як навчати в таких умовах – не знають. Школярам пропонують або навчатися дистанційно, або в інших школах.

Батьки підозрюють, що ліцей біля станції метро КПІ просто знесуть, а землю віддадуть. Раніше в Солом’янській РДА вже заявляли, що будівля ліцею №142, зведена ще 1936 року, застаріла і її потрібно знести або ж хоча б зміцнити фундамент, змінити дах, встановити охоронну та пожежну сигналізації.

Перевірка щодо аварійного стану ліцею була проведена ще у грудні, тож, за висновками експертів, діти два місяці навчалися у проблемній будівлі.

Присутні наголосили, що дітей переводять на дистанційне навчання та пропонують альтернативні школи. Проте вони не можуть вмістити всіх учнів 142-го ліцею.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Певно найхоробріші першачки: День знань у прифронтовій Авдіївці – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Мене винесло на пасажирське, я вже нічого не могла зробити": що розповіла Зайцева на суді
Наступний матеріал
Шевченківське слово: як курсанти змагалися в любові до Кобзаря, та хто переміг
Loading...