Міжнародний день селфі у Кропивницькому
Міжнародний день селфі у Кропивницькому 5 канал

Фото з експонатом: Кропивницький музей долучився до Міжнародного дня селфі

Переможця флешмобу визначатимуть працівники музею через соцмережі. На кращого фотографа чекають подарунки

Зробити селфі з експонатом і опублікувати його в соцмережах: Кропивницький долучився до Міжнародного дня селфі. В обласному музеї радять не лише самому потрапити в кадр, але й залишити там місце для художнього експоната.

Цього року фотограф Ігор Філіпенко сподівається знов отримати перемогу за селфі з картиною в обласному музеї. Торік його знімок із полотном художника Сергія Галяшкіна-Корсакова "Купальниця" набрав понад чотири сотні вподобань.

Пояснює: "У нас, серед тих людей, які приходять робити селфі, вибирають те селфі, яке більш цікаве, і роблять, як то кажуть, подарунок, тим людям які перемагають. Цього року я вирішив зробити селфі біля імператриці".

З "Купальницею" знімають себе і Наталка з Дмитром. У флешмобі музейного селфі участь беруть вперше: "Вона, мабуть, серед загальної маси виділяється, саме гарною жінкою, яка сидить біля водоспаду на камені".

Кіровоградський обласний художній музей до міжнародного флешмобу музейних селфі долучається четвертий рік поспіль. Цього дня для відвідувачів відкриті всі виставкові зали. Кожен охочий може зробити селфі з улюбленим експонатом чи картиною. Найбільше учасників акції поблизу мармурової скульптури Бориса Сакса "Хлопчик із голубом".

Про неї серед місцевих вже ходять легенди: "У нас існує таке повір'я, що дівчатка, які планують завагітніти в цьому році, вони можуть підійти і потерти п'яточку цього хлопчика. Ну і сподіваюся, що бажання збудеться навіть у мене".

А от зал сакрального мистецтва лише набирає популярності серед любителів селфі.

"Зал, він не звичний, тому що має відношення до релігійного і християнського культу. І можливо, деякі ще не готові фотографуватися і селфитися саме на фоні ікон. Вперше в залі сакрального мистецтва наш відвідувач зробив селфі на фоні ікони, Старозавітньої трійці, яка датується 1868 роком", – розповідає завідувачка відділу музею Олена Степанок.

Переможця флешмобу визначатимуть працівники музею через соцмережі. Світлини мають бути помічені відповідним хештегом: #NAMUselfie і #MuseumSelfie. Кращому фотографу подарують сертифікат на річне відвідування музею та набір листівок "Шевченкіада". Їх надрукували з картин, що зберігаються у фондосховищі.

Ярослава Мовчан, Сергій Мовчан, "5 канал"

Попередній матеріал
Президент відвідує навчання на полігоні центру Сил спеціальних операцій ЗСУ – відео
Наступний матеріал
До адвоката керівника "РИА Новости Украина" з обшуком прийшла ГПУ
Loading...