Евакуація з госпіталю на Львівщині
Евакуація з госпіталю на Львівщині "5 канал" / Марта Шикула

Евакуація у Львівському обласному госпіталі ветеранів – це симуляція – представник Львівської ОДА

Читайте по-русски
Нині оперативний штаб перевіряє, чи готові медичні заклади оперативно реагувати на будь-які екстрені ситуації, пов'язані з прибуттям спецборту з Китаю

Евакуацію у Львівському обласному госпіталі ветеранів війни та репресованих імені Юрія Липи назвали симуляцією. Про це повідомив т.в.о. керівника департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА Андрій Васько.

Таким чином оперативний штаб перевіряє, чи готові медичні заклади оперативно реагувати на будь-які екстрені ситуації, пов'язані з прибуттям спецборту з Китаю.

Як повідомляв 5.UA, сьогодні стало відомо, що в госпіталі проводять евакуацію всіх пацієнтів.

Когось екстрено виписували, когось переводять у лікарні області. Люди панікували, оскільки є багато важких, які потребують спеціального транспорту для перевезення. Медперсонал теж у паніці.

Представники департаменту кажуть: готують госпіталь як резервний об'єкт. Наприклад, якщо буде неуспішна посадка літака. Госпіталь – єдине місце на Львівщині, яке не має ургентних пацієнтів. Станом на зараз не кажуть, чи буде тут зона карантину.

Нагадаємо, літак, який забере українців із китайського Уханю – епіцентру зараження коронавірусом – вилетів із міжнародного аеропорту "Бориспіль" о 2:50 ночі. 

Попередній матеріал
Уночі біля Лебединського російські найманці 40 хвилин обстрілювали українські позиції – Міноборони
Наступний матеріал
Іран відмовився передати іншим країнам чорні скриньки літака МАУ
Loading...