Василь Саджениця
Василь Саджениця 5 канал

Ексклюзивний коментар сина померлої від COVID-19 на Львівщині

Читайте по-русски
За словами хлопця, напередодні перебоїв з електрикою стан здоров'я його мами поступово поліпшувався

Не подавалася електроенергія до реанімаційної палати. Водночас у коридорах лікарні проблем зі світлом не було. Про це розповів син померлої у Жовківській лікарні Львівщини Василь Саджениця. За словами чоловіка, напередодні перебоїв з електрикою стан здоров'я його мами поступово поліпшувався. Він додав, що подібні вимикання світла в палатах COVID-хворих, що підключені до апарату штучної вентиляції легень, відбувалися й раніше.

"Винні усі, хто має відношення до постачання енергії. Чому В коридорі було світло, а В реанімації не було. 20 хвилин – то є великий час для хворої людини. Я не встиг, я шукав ліки для мами. Коли приїхав, мами вже не було. Мене навіть не хотіли пускати. Висновок патологоанатома – серцево-судинна недостатність. Був мій брат молодший і сказали, що вашій мамі стає гірше. уже було краще, я розмовляв з мамою по телефону", – розповів Василь Саджениця.

Нагадаємо, в реанімації місцевої лікарні померли двоє 60-річних людей, які хворіли на коронавірус. Обоє були підключені до апарату штучної вентиляції легень. Однак у медзакладі зникло світло. За даними заступника керівника Офісу президента, електрики не було близько години. А генератори, які передбачені для таких випадків, не увімкнулися.

Лікарі намагалися врятувати пацієнтів. Робили вентиляцію легень вручну, Однак зберегти життя хворим не змогли. За даними голови Львівської обласної держадміністрації Максима Козицького, один із двох електрогенераторів на момент приїзду поліції стояв у гаражному приміщенні на території лікарні і не був підключений до електромережі.

Попередній матеріал
Засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій Верховної Ради України – трансляція
Наступний матеріал
#SaveФОП: під будівлею ВР проходить чергова акція протесту підприємців
Loading...

Майже 10 тисяч: в Україні традиційно різко впала кількість нових хворих на коронавірус

Карантин вихідного дня: як заклади харчування та магазини дотримуються обмежень – сюжет

"Закатати Зе в асфальт": чому українці говорять про суцільний реванш – "Невигадані історії"

Чому в бюджеті закінчуються гроші та чи буде масове тестування українців на COVID-19 – "Підсумки тижня"

Смерть пацієнтів на Львівщині: в ОПУ анонсували кадрові зміни

Уряд розглядає формат "інтелектуального локдауну" – що це таке