Виставка військової техніки в Маріуполі
Виставка військової техніки в Маріуполі 5 канал

До Дня прикордонника у Маріуполі влаштували показ техніки та новітнього озброєння: як це було – відео

Читайте по-русски
До прифронтового міста техніку та зброю доправили з передової

Військова техніка та новітнє озброєння прикордонників у центрі Маріуполя. Показ влаштували на честь Дня прикордонника. Дізнатися більше про службу оборонців кордонів запросили родини прикордонників та всіх охочих. Як відзначали професійне свято в прифронтовому місті, бачила журналіст "5 каналу" Олена Уланова.

У центрі Маріуполя – сучасна техніка та новітнє озброєння прикордонників. До прифронтового міста їх доправили з передової. Військовослужбовці розповідають про можливості сучасного обладнання.

Валерій Сівірухін, співробітник Донецького прикордонного загону, каже: "Це американська крупнокаліберна гвинтівка калібру 12,7. Призначена для ураження легкоброньованої техніки. Дальність польоту кулі – до 8 кілометрів, убивча сила до 4 кілометрів".

На виставку військової техніки Сергій привів сина. Хлопчик вражений побаченим у центрі міста.

Чоловік каже: "Ми живемо в місті прифронтовому, нам це все не чуже, все близько, ми щодня з ними спілкуємося, бачимо. Якась гордість вже за нашу армію, за те, що ми дійсно вже якісь боєздатні, підготовлені".

На свято запросили й родини прикордонників. Відтак на робочому місці батьків опинилися їхні діти.

Співробітник Донецького прикордонного загону Сергій Захаров розповідає: "Діти бувають не так часто, як хотілося б на роботі, у батька на службі. Але, не завжди вдається, заїжджають, бачать, дивляться, цікавляться. Їм подобається. Головне, що діти пишаються тим, чим займається тато. Ну, а тато виконує свою роботу".З нагоди Дня прикордонника у військовослужбовців з'явилася можливість відпочити у родинному колі.

Валерія Карпіленко, прес-офіцер Донецького прикордонного загону, говорить: "Наше командування вирішило зробити такий невеличкий подарунок для тих прикордонників, які саме 30 числа не несли службу, не були на бойовому чергуванні, зробили вихідний аби військовослужбовці все ж таки побули зі своїми родинами, побачили рідних, дітей, дружин".

У програмі свята – знайомство з кінологічною службою. Свої здібності глядачам продемонструвала лабрадор Делайт. Вона навчена на пошук зброї та вибухівки. За час роботи, служби вона знайшла вже зброю, а саме пістолет Макарова. Також були найдені набої різного калібру.

Як працюють кінологи знімальна група "5 каналу" перевірила на собі. В сумці оператора прикордонники сховали пістолет. Лабрадор Делайт знайшла його за лічені секунди.

Про військові будні прикордонників містянам розповіли і світлини, представлені на фотовиставці. Усі кадри зроблені на передовій.

Олена Уланова, Олег Корінний, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою:

У соцмережі опублікували фото українського броньовика "Козак-2М1" під час випробувань на полігоні

Козак-2М1 під час випробувань
/
Козак-2М1 під час випробувань
Козак-2М1 під час випробувань
/
Козак-2М1 під час випробувань
Козак-2М1 під час випробувань
/
Козак-2М1 під час випробувань
Козак-2М1 під час випробувань
/
Козак-2М1 під час випробувань
Козак-2М1 під час випробувань
/
Козак-2М1 під час випробувань
Козак-2М1 під час випробувань
/
Козак-2М1 під час випробувань

Попередній матеріал
У Львові відзначають День міста в стилі ретро – включення зі святкувань
Наступний матеріал
Спілкування із журналістами Зеленського та народних депутатів після зустрічі у ВР – відео
Loading...