depo.ua

До Балаклії повернулися всі евакуйовані мешканці – ДСНС

Наразі відновлено енергопостачання міста Балаклія та прилеглих населених пунктів

До Балаклії, що на Харківщині, де внаслідок пожежі на артилерійських складах вибухали боєприпаси, повернулися всі евакуйовані жителі. Про це мовиться у повідомленні ДСНС станом на 20:00 27 березня.

"Відновлено енергопостачання міста Балаклія та прилеглих населених пунктів (електропостачання с. Яковенкове здійснюється за тимчасовою схемою за допомогою 2 електростанцій ДСНС). На 50% відновлено газопостачання міста Балаклія. З тимчасових евакуаційних пунктів переміщено всіх евакуйованих", – йдеться в повідомленні.

Додамо, в понеділок повідомили, що у Балаклії наразі фіксується один розрив на 2-3 години.

Як повідомляв 5.UA, вночі 23 березня у місті Балаклія Харківської області, де розташовані склади зі зброєю, розпочалася пожежа, що спричинила детонацію боєприпасів. Із околиць Балаклії евакуювали близько 36 тисяч мешканців міста і довколишніх сіл. Головний військовий прокурор Анатолій Матіос вже назвав попередню причину займання – це диверсія. Державна прикордонна служба України посилила охорону східної ділянки кордону. Служба безпеки України відкрила провадження щодо вибухів і пожежі за статтею "диверсія".

Додамо, міністр оборони Степан Полторак нагадав, що на цих складах у Балаклії у грудні 2015 року вже була пожежа. Тоді диверсанти використовували запалювальні снаряди з напалмом і закидали їх на територію арсеналу за допомогою дронів.

Попередній матеріал
Зухвале пограбування у музеї Берліна: Грабіжники розжилися золотою монетою вагою 100 кілограмів
Наступний матеріал
"Сбербанк Росії" продав українську "дочку": хто став новим власником
Loading...

Із зони ураження навколо складів у Балаклії вже евакуювали близько 20 тисяч людей

У Балаклії повністю відновили електропостачання

Балаклія: Фіксуються поодинокі вибухи боєприпасів та відсутність світла і газу