dsns.gov.ua

До Балаклії направили групу оперативників і слідчих поліції

Ситуація у місті спокійна, працюють рятувальники ДСНС

До Балаклії направили групу оперативників і слідчих поліції для допомоги в розслідуванні причин вибуху на арсеналі. На Харківщину прибули 35 слідчих та 30 оперативників. Водночас, на технічній території арсеналу  відбуваються поодинокі вибухи боєприпасів. На місці перебуває кореспондент "5 каналу" Світлана Дашкевич.

Журналіст повідомила: "Щодо слідчої групи, яка приїхала на Харківщину. Поки що слідчі не зможуть потрапити на технічну територію арсеналу через те, що там досі лунають поодинокі вибухи. А представники Міноборони кажуть, що лишилося два таких місця тління. Вже нічого не горить, пожежа давно закінчилася, але через те, що подекуди є таке тління, поки що туди слідчі зайти не зможуть. Як тільки з’явиться доступ до цієї території, першими туди зайдуть фахівці інженерної розвідки для процесуального огляду. І після того працюватимуть вже слідчі і тільки післятого, як попрацюють спеціалісти із розслідування причин, вже після того туди зможуть зайти групи розмінування".

За її словами, працювати на самій цій технічній території для розмінування будуть тільки представники Міноборони, тільки військові, а по місту і на його околицях працюватимуть і вже працюють представники ДСНС. Вони вже вилучили більше 800 одиниць таких боєприпасів, яких тут іще багато. Продовжують ДСНСівці виїжджати і на виклики.

Рятувальники також роз’яснюють місцевим мешканцям, роздають листівки, щоб люди правильно поводилися з небезпечними предметами і одразу зверталися до фахівців.  

Журналіст також розповіла про ситуацію у місті: "Ми знаходимося в центрі міста. Ситуація тут спокійна. Вибухів не чути взагалі. Можу сказати, що життя до міста повернулося повністю. Люди, автомобілі. І атмосфера звичайного вихідного дня. Про нещодавні події тут нагадує тільки величезна кількість техніки та патрулі – це нацгвардій ці спільно із поліцією патрулюють місто. Вони намагаються завадити у віддалених куточках міста мародерам, які  фіксувалися раніше". 

Як повідомляв 5.UA, вночі 23 березня у місті Балаклія Харківської області, де розташовані склади зі зброєю, розпочалася пожежа, що спричинила детонацію боєприпасів. Із околиць Балаклії евакуювали близько 36 тисяч мешканців міста і довколишніх сіл. Головний військовий прокурор Анатолій Матіос вже назвав попередню причину займання – це диверсія. Державна прикордонна служба України посилила охорону східної ділянки кордону. Служба безпеки України відкрила провадження щодо вибухів і пожежі за статтею "диверсія".

Попередній матеріал
Брифінг речника Міноборони з питань АТО Олександра Мотузяника – відео
Наступний матеріал
Схеми Медведєва: У Москві відбуваються мітинги проти корупції – відео
Loading...

Брифінг щодо надзвичайної ситуації, пов’язаною з вибухом боєприпасів у Харківській області – відео

Із зони ураження навколо складів у Балаклії вже евакуювали близько 20 тисяч людей

Залізничний рух в районі Балаклії відновлено – РДА

Рятувальники планують до неділі очистити Балаклію від боєприпасів – ДСНС

Тетерук: Необхідні українській армії боєприпаси знаходяться у підземних сховищах і не здетонували

До Балаклії вже повернулися 70% населення – ДСНС