Вибух на арсеналі в Балаклії
Вибух на арсеналі в Балаклії dsns.gov.ua

Із зони ураження навколо складів у Балаклії вже евакуювали близько 20 тисяч людей

Рух залізницею через станцію Балаклія призупинили

Із зони ураження навколо артскладів у Балаклії, де вночі сталася пожежа з подальшою детонацією снарядів, евакуйовано понад 20 тисяч людей. Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

"Станом на 7:30 23 березня триває евакуація населення: з с. Вербівка евакуйовано 2700 чоловік у с. Пришиб (відстань 16 км від м. Балаклія), в с. Яковенкове – 806 чоловік населення у Волохів Яр (20 км від м. Балаклія). З м. Балаклія евакуйовано понад 16317 чоловік", – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, всі вибухи відбуваються на технічній території арсеналу, однак спостерігаються поодинокі випадки розльоту осколків.

Рух залізницею через станцію Балаклія призупинили. Транспорт об'їжджає місцевість резервними шляхами, а на станції Шебелинка чергують два пожежні потяги. На місці розгорнули штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Пожежу гасять півсотні автоцистерн та допоміжна техніка. На місці працюють понад 360 рятувальників, 25 карет швидкої та сотня медиків, а також представники поліції та прокуратури. Тим часом "Украерорух" тимчасово закрив небо в радіусі 40 км від місця події. У місті та на його околицях зараз відчутні проблеми з мобільним зв'язком.

Внаслідок диверсії стався вибух на арсеналі у Балаклії – фоторепортаж

Вибух на арсеналі в Балаклії
/
Вибух на арсеналі в Балаклії
Вибух у Балаклії
/
Вибух у Балаклії
Вибух у Балаклії
/
Вибух у Балаклії
/
Рятувальники поблизу складів Балаклії
/
Рятувальники поблизу складів Балаклії
/
/

Як повідомляв 5.UA, займання сталося на території військової частини у місті Балаклія близько 3:00 23 березня. Головний військовий прокурор Анатолій Матіос вже назвав попередню причину займання – це диверсія.

Попередній матеріал
Жертв унаслідок інциденту на артскладах Міноборони на Харківщині, попередньо, немає – Полторак
Наступний матеріал
СБУ відкрила кримінальну справу щодо диверсії на складах у Балаклії
Loading...