Вибух у Балаклії
Вибух у Балаклії Скріншот відео

На арсеналі в Балаклії почали горіти двоповерхові будівлі, зона розльоту осколків зростає – поліція

Велика кількість місцевих жителів вимушена була ночувати на трасі посеред чистого поля

На Харківщині продовжують горіти склади з боєприпасами у місті Балаклія. Пожежу супроводжують потужні вибухи, а осколки боєприпасів розлітаються на кілька кілометрів. На місці події працює кореспондент "5 каналу" – Світлана Дашкевич розповіла про ситуацію.

У місті та на його околицях зараз відчутні проблеми з мобільним зв'язком. Кореспонденти "5 каналу" знаходяться на відстані 10 км від Балаклії і вже з цієї відстані добре чутно, як вибухають боєприпаси. На під'їздах до міста багатокілометрові затори. Посеред чистого поля, на трасі ночували безліч мешканців навколишніх населених пунктів. Розповідають, що прокинулися близько 3:00 ночі і змушені були покинути свої домівки – без речей, навіть без документів.

Внаслідок диверсії стався вибух на арсеналі у Балаклії – фоторепортаж

Вибух на арсеналі в Балаклії
/
Вибух на арсеналі в Балаклії
Вибух у Балаклії
/
Вибух у Балаклії
Вибух у Балаклії
/
Вибух у Балаклії
/
Рятувальники поблизу складів Балаклії
/
Рятувальники поблизу складів Балаклії
/
/

Як повідомили представники місцевої поліції, які наразі чергують на усіх поворотах траси у напрямку Балаклії, нині вибухати і горіти почали двоповерхові будівлі на території арсеналу Міноборони. Як наслідок – збільшується площа, на яку розлітаються осколки. Через це збільшують і зону евакуації.

Місцевих жителів, що не мають власного транспорту, автобусами вивозили до тимчасових приміщень (наприклад, шкіл). Наразі влада намагається зрозуміти подальшу логістику дій з евакуйованими, адже найближчими днями вони до своїх домівок повернутися не зможуть.

Нагадаємо, як повідомив міністр оборони Степан Полторак, жертв унаслідок інциденту на артскладах Міноборони на Харківщині, попередньо, немає.

Попередній матеріал
На Донбас в'їхав 63-й "путінський гумконвой": у Держприкордонслужбі прокоментували
Наступний матеріал
Брифінг щодо надзвичайної ситуації, пов’язаною з вибухом боєприпасів у Харківській області – відео
Loading...