Ремонт ЛЕП в Авдіївці
Ремонт ЛЕП в Авдіївці 5.ua

До Авдіївки повернулося світло: як ремонтники від ранку і до темряви відновлювали ЛЕП

Однак у місті і досі залишаються проблеми з водою – її мешканцям дають за розкладом

Ремонтникам вдалося таки відновити електропостачання Авдіївки – після чотирьох днів марних переговорів бойовики все ж дозволили українським комунальникам відремонтувати перебиті ворожими снарядами мережі. На черзі Донецька фільтрувальна станція – також зруйнована обстрілами – на її відновлення потрібно ще два-три дні. До того водопостачання Авдіївки буде обмежене кількома годинами на день.

Тільки-но обстріли припинилися – ремонтні бригади одразу вирушили лагодити пошкоджені вогнем противника лінії електропередач. Від ранку світло в Авдіївці відновлювали поступово. До обіду вдалося полагодити лише дві лінії електропередач, адже чотири дні російська сторона не надавала жодних гарантій щодо припинення вогню, щоб допустити фахівців до відновлення ЛЕП. Як наслідок, Авдіївка залишалася без світла.

"По забезпеченості основних підрозділів міста – вони зараз працюють на генераторній енергій, там стоять ДСНС-івські генератори, які запитують. Всі організації зараз працюють, якщо можна так сказати з усмішкою – в штатному режимі", – відзвітував голова Авдіївської військово-цивільної адміністрації Павло Малихін.

Від ранку і до настання темряви ремонтні бригади змогли полагодити майже всі лінії електропередач. В Авдіївці світло вдалося відновити. За винятком кількох приватних будинків у районі старого міста.

"Поступово підключаються вже всі об'єкти. Світло вже є. Головне, що світло прийшло на Авдіївський коксохім, який на базі цього видає тепло у помешкання і соціальні об’єкти Авдіївки", – розповів голова Донецької ВЦА Павло Жебрівський.

Однак у місті і досі залишаються проблеми з водою – її мешканцям дають за розкладом.

За якої умови можливе відновлення водопостачання та як до цього часу живе місто – дивіться у сюжеті:

Наталка Коцкович, "5 канал"

Попередній матеріал
"Фірмовий почерк": у Києві серійний нападник залишає на місці злочину шоколадки або цукерки
Наступний матеріал
"Чутно, як бойовики рубають дрова": бійці АТО під боком у ворога боронять Станицю Луганську
Loading...

В Авдіївці поновлять постачання води та газу протягом доби - Зубко

Рятувальники продовжують надавати допомогу жителям міста Авдіївка – фото

Керівник Авдіївської військово-цивільної адміністрації розповів про ситуацію в місті