відновлюють водогін 5.ua

В Авдіївці поновлять постачання води та газу протягом доби - Зубко

Протягом доби постачання води та газу в будинки Авдіївки поновлять вже у повноцінному режимі - дотепер подавали за графіком, по годинах

Про такі плани поінформував "5 канал" віце-прем'єр Геннадій Зубко. Геннадій Зубко, міністр регіонального розвитку. 

"З резервного режиму ми можемо вийти на стабільний режим. Важливо, що працюють всі системи теплопостачання, водопостачання, водовідведення. Практично зараз іде відновлення житлового сектору. Протягом доби ми очікуємо, що запрацює система життєзабезпечення. Після того, як відбудеться повноцінний запуск водопостачання, може виникнуть проблеми з тиском, але це питання часу. Теплопостачання працює в такому режимі, щоб забезпечити 20 градусів", - пояснив Зубко.

Зазначимо, що електропостачання Авдіївки відновлене - ремонтникам вдалося скористатися затишшям в обстрілах й поновити високовольтну лінію електропередач, перебиту російськими снарядами. Про це доповів телефоном Президенту чільник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

Глава Держави окремо подякував українським військовим, які зробили усе можливе для того, щоб не дати Російській Федерації спровокувати гуманітарну катастрофу й дестабілізувати ситуацію як у Авдіївці, так і по всій лінії фронту.

"Лінія електроживлення пошкоджена російськими терористами командою ремонтників спільно з ДСНС при переговорному процесі генерала Петренко закінчена успішно. На сьогоднішній день поновлена одна лінія, інша лінія поновлена нами, терористи зі свого боку не поновили", - повідомив Жебривський.

Попередній матеріал
У Харкові зіткнулися дві "шістки": трамвай на ходу злетів з рейок та протаранив інший
Наступний матеріал
У трьох столичних школах спостерігається масове отруєння дітей
Loading...

Ремонтні бригади відновили ЛЕП в Авдіївці - Цеголко

У Міноборони розповіли про найгарячіші ділянки фронту та обстановку в Авдіївці

З обстрілюваної бойовиками Авдіївки евакуювали майже 300 осіб, з них – 135 дітей