unn.com.ua

У трьох столичних школах спостерігається масове отруєння дітей

  Наразі кількість постраждалих становить 42 особи

  У столиці розслідують спалах гострої кишкової інфекції серед вихованців Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату ім. М.В. Лисенка, Київського державного хореографічного училища та Державної художньої середньої школи ім. Т.Г. Шевченка м. Києва. Про це повідомляє прес-служба Держспоживслужби.

  "На сьогодні кількість постраждалих не змінилося та становить 42 особи. В інфекційному відділенні Київської міської дитячої клінічної лікарні № 1 станом на ранок 05.02.2017 року на стаціонарному лікуванні залишається 8 постраждалих", – йдеться у повідомленні.

  Інформується, що за результатами епідеміологічного розслідування спалаху гострої кишкової інфекції у трьох навчальних закладах рішенням постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 04.02.2017 року тимчасово припинено роботу ТОВ "ВІРА-КОНТІ ПРЕМ'ЄР", яке забезпечувало харчування учнів зазначених закладів.

  Як повідомлялось, майже 40 дітей отруїлися у школі та дитячому садку на Київщині. 11 дітей отруїлися у Броварському районі та 26 – у місті Вишгород.

  Попередній матеріал
  В Авдіївці поновлять постачання води та газу протягом доби - Зубко
  Наступний матеріал
  КМДА просить киян бути обережними на дорозі через прогноз снігопадів

  Отруєння дітей у Запоріжжі: прокуратура розпочала провадження щодо порушення санітарних норм

  У Києві дітей госпіталізували з дитсадку до інфекційного відділення через отруєння

  Масове отруєння: У Києві з потяга зняли 18 хворих дітей