vistanews.ru

Чекають команди "куратора Кремля": СБУ перехопила запис розмов ватажків "Л/ДНР" – відео

Зміст переговорів вказує на сталий конфлікт між терористами ОРДО

Співробітники СБУ перехопили розмови ватажків "ДНР", у якій вони обговорюють зміни у владній вертикалі окупантів після ліквідації Олександра Захарченка та узгодження цих змін з Кремлем.

Про це повідомляє прес-служба СБУ, яка оприлюднила відповідні записи.

Зазначається, що увечері 6 вересня офіційний радник вже вбитого Захарченка Олександр Казаков зателефонував Дмитру Трапезнікову, який на той момент виконував обов’язки керівника "ДНР".

Як стало зрозуміло із розмови, вони чітко розраховують на вирішення "ситуації" радником Путіна Владиславом Сурковим, який відомий також як московський куратор окупованих територій Донбасу.  

Під час спілкування терористи висловлюють очікування "вердикту" після екстреної наради у Москві щодо остаточного затвердження в РФ нового глави "ДНР" та складу "Совета Министров ДНР". Того ж дня близько 9 вечора відбулася ще одна показова розмова між Дмитром Трапезніковим та Денисом Пушиліним, який обіймав посаду голови "Народного Совета ДНР". Вони узгоджували свої дії спільно із "керівником МГБ ДНР" Павленком стосовно якнайшвидшої нейтралізації Казакова (радника Захарченка) через позбавлення його волі.

"За їхньою інформацією, Казаков у власних цілях планував героїзувати "образ колишнього ватажка "ДНР" та забезпечити збереження влади так званої "групи Захарченка". У цій бесіді Пушилін, зокрема, висловлює особисту зацікавленість у негайній необхідності усунення із займаної посади терориста Тимофеєва (на прізвисько Ташкент) через його примусове звільнення з посади "віце-прем’єра-міністра – міністра доходів і зборів ДНР" за терміновим розпорядженням самого ж Пушиліна", – зазначають у СБУ.

Запис розмов, як стверджується, відбувся через тиждень після смерті Захарченка. Він свідчить про повну залежність так званого "вищого керівництва ДНР" від рішень "куратора від Кремля" Суркова.

Зміст переговорів, крім того, вказує на сталий конфлікт між ватажками ОРДО, і доводить наміри Пушиліна та Трапезнікова у будь-який спосіб позбутися впливових конкурентів "з команди Захарченка", зокрема Казакова і Тимофеєва.

Нагадаємо, як інформувала українська розвідка минулого року, Росія планує відставку самопроголошених керівників терористичної "ДНР", а ватажка бойовиків Олександра Захарченка звинувачують у недбалому ставленні до виконання службових обов'язків.

Раніше керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук звітував, що російські "куратори" замінюють ватажків бойовиків "ДНР", не питаючи в Захарченка.

Також було відомо, що ФСБ під виглядом місцевих ЗМІ опитує населення окупованого Донбасу щодо Захарченка.

Ватажка "ДНР" ліквідували 31 серпня вибухом у донецькому кафе "Сепар".

Попередній матеріал
Замість гантель – діти: у Черкасах організували бебі-фітнес для мам з малюками
Наступний матеріал
У столиці п'яний чоловік влаштував дебош, погрожуючи сусідам
Loading...

"Навіть вони не витримують": в окупованому Луганську масово мруть голуби

"Їх готують лізти і вбивати нас": бійці ЗСУ кажуть, що біля Кримського воюють найманці, яких учили в РФ

"Ховалися з дітьми на підлозі": ворожі обстріли не дають спокою мирним мешканцям і захисникам Золотого

"Ми прийшли на свою землю": бійці ЗСУ розповіли, як знищили ворожу зенітну установку біля Бахмутської траси

Окупанти цілили в житловий сектор Водяного минулої доби, випустивши 5 мін

Терористи збільшили кількість обстрілів на Донбасі: двоє бійців ООС поранені