Побиті студенти
Побиті студенти скріншот

Били ногами по обличчю, потилиці й спині – на Харківщині охорона побила студентів, які прийшли в парк

Читайте по-русски
В охоронній фірмі всі звинувачення заперечують, попри те, що постраждалі ідентифікували одного з працівників

Двох студентів побили в харківському парку Шевченка. У нападі потерпілі звинувачують охоронців. Мовляв, ті без причини напали, коли пара зайшла до вбиральні. Тепер студенти фіксують побиття, а одного з кривдників уже ідентифікували. Детальніше про це в сюжеті "5 каналу". 

Зустріч зі знімальною групою "5-го каналу" потерпілі призначили біля бюро судово-медичної експертизи. Діана Бріль тут знімала побої, а Сергій Шигида – отримав висновок судово-медичного експерта.

"Синці в ділянці повіки нижнього ока, біля лівого крила носу, два садна в тім’яній ділянці. Ці ушкодження утворилися від травматичної дії тупих твердих предметів", – зачитав Сергій висновок судмедексперта. 

Потерпілі – студенти Харківського політехнічного інституту. Діана каже: того вечора їй стало зле. Коли поскаржилася на самопочуття – разом із Сергієм зайшли до вбиральні.

"Була черга в жіночий, мене нудило, такий стан, коли ти не можеш полізти без черги. Інвалідний туалет був закритий. Тому ми пішли в чоловічий. Сергій перевірив, що там нікого. Він боявся, що мені може стати ще гірше або я втрачу свідомість, і ми разом зайшли в кабінку", – каже Діана.

Спершу, розповідають потерпілі, охорона парку та невідомі в цивільному вимагали вийти з кабінки. Згодом – зламали двері.

"Один у цивільному почав виводити мене, і ще один в цивільному з охоронцями залишився з Сергієм. Я точно пам'ятаю, що бив, я точно пам'ятаю, що два охоронці робили удари", – каже Діана. 

А от Сергій згадує, що перші два удари прийшлися по обличчю, потім він почув хрускіт зубів, потім було ще декілька ударів по спині і по потилиці. Били ногами, каже хлопець.

Одного з нападників Сергій упізнав на відео, яке очевидці зняли у парку невдовзі після бійки.

За порядок у харківському саду Шевченка відповідає приватна охоронна агенція. У керівництві фірми дали телефон одного з працівників, який чергував того дня. Зв’язатися з ним журналістам вдалося по телефону. Каже, теж знімає побої. Проте потім на дзвінки охоронець не відповів.

Про тілесні ушкодження свого підлеглого – заступник керівника охоронної фірми Олег Черкашин, каже, знає. Та переконаний – його працівники до побиття студентів непричетні.

"Група молодих людей. Незрозуміла ні нам, ні тим хлопцям. Найімовірніше, це були якісь відвідувачі. Вони спровокували цей конфлікт з ними і в підсумку потерпілі думали, що це співробітники нашої охорони", – каже Черкашин. 

За даними поліції, це не перший конфлікт саме з цією охоронною організацією. Три місяці тому її працівники вже побили відвідувача. Нині, кажуть поліцейські, справу про побиття студентів передали до суду, а того самого охоронця звільнили.

"На теперішній час затриманих осіб не має, з’ясовуються всі обставини події, що мала місце, також встановлюються особи, як можуть бути причетні до цих подій", – повідомила інспекторка Шевченківського відділу поліції Харкова Марина Дорошенкова. 

Справою побиття студентів зацікавилися правозахисники. Кажуть, готові надати їм юридичну допомогу. 

Оксана Нечепоренко, В’ячеслав Кузьменко, Харків, 5 канал

Попередній матеріал
За американськими стандартами: на Київщині діє єдиний в Україні недержавний реабілітаційний центр для українських бійців
Наступний матеріал
Не Бостон – то Бровари: як український паралімпієць здолав понад 42 кілометрів за менш ніж 6 годин
Loading...

Ланцюг солідарності студентів та жіночий Марш миру – що відбувається у Мінську

Ситуація в Білорусі: кадрові перестановки, візит прем’єра Росії, затримання телеведучих – сюжет

24-й день протестів у Білорусі: страйкують студенти та робітники – трансляція

Лукашенко обіцяє відправити студентів- протестувальників в армію – не бачить нічого незаконного

МОЗ знизило прохідний бал іспиту для студентів-медиків: експерти відреагували жорстко

Кабмін дозволив виїзд з окупованого Криму студентам та абітурієнтам