Мар'їнка
Мар'їнка 5 канал

Б'ють по ногах і в групу: на околицях Мар'їнки активізувалися ворожі снайпери

Прикриваючись снайперським вогнем, ворог майже щодня намагається підійти впритул до українських позицій

Біля Мар'їнки, як розповідають українські армійці, активізувалися ворожі снайпери. Провокуючи вогнем, окупанти намагаються впритул наблизитися до наших позицій. Репортаж з цієї ділянки фронту – Євгенії Китаївої.

Околиці Мар'їнки – за сотню метрів від українських позицій вже окупований Донецьк. Тиждень, як на цій ділянці фронту активізувалися ворожі снайпери.

"У нас вже є втрати, досить серйозні. Вони не завдають серйозної шкоди, вони в основному б'ють по ногах і б'ють у групу. Коли прострілюють одного, то інший, ясна річ, забиратиме товариша, і вони вичікують його. За три дні в нас уже три "трьохсотих", – пояснює військовослужбовець "Білий".

Його побратим Артем додає: "Це не смертельні поранення, але все одно це неприємно. Працюють вони в парах, тому це щонайменше два снайпери на одному секторі".

Армійці розповідають, що прикриваючись снайперським вогнем, ворог майже щодня намагається підійти впритул до українських позицій: "Під його прикриттям до нас часто проходить група ДРГ, у 3-4 особи. Наближаються, і тоді ми вже починаємо з ними вести бій".

Бійці пригадують, саме за такою тактикою тиждень тому до українських укріплень підійшла ворожа диверсійна група з шести осіб. Армійці вступили в бій і відігнали бойовиків: "Найближча дистанція була десь тиждень тому, вони підійшли десь на метрів 30. Вони нам кидали туди гранати, на подвір'я".

На цій ділянці фронту супротивник намагається деморалізувати захисників Мар'їнки в будь-який спосіб. Днями ворог отруїв собак, які живуть на позиціях армійців. Тепер чотирилапих бійці лікують власними силами.

На околицях Мар'їнки активізувалися ворожі снайпери
На околицях Мар'їнки активізувалися ворожі снайпери5 канал

"Ми намагаємося за ними доглядати тут, адже нема можливості щодень виїжджати до ветеринарних клінік. Олександр їздить закупляє медикаменти. Ми робимо все власними силами, бо дуже переймаємося за наших найближчих друзів на нашому ВОП", – каже Артем.

На крайній вулиці міста, впритул до лінії зіткнення, – проживають три родини. Серед них і пані Раїса. Розповідає, все життя пропрацювала в Мар'їнці. Коли почалися бойові дії на сході, покинути свій будинок не змогла: "Пригинаємося, звісно. Іншого разу зайдемо в хату і не виходимо. В хаті й не чутно наче. І все, поки перестріляють. Ото латаємо, ремонтуємо".

Армійці зазначають, снайпери противника прострілюють і вулицю, де лишаються місцеві, тому постійно попереджають, аби ті без потреби не виходили на вулицю.

Євгенія Китаїва, Анна Кудрявцева, "5 канал"

Наслідки дев'ятигодинного ворожого обстрілу Мар'їнки – фотогалерея

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Справа екс-міністра юстиції Лавриновича: стало відомо, коли почнеться слухання по суті
Наступний матеріал
Справа екс-перекладача Гройсмана: стало відомо, де спецслужби РФ завербували Єжова
Loading...

Кулемети, "утьоси" та підриви: оборонці Світлодарки розповіли про гарячу ніч

Руїни, "вітання" від ворога й околиці Донецька вдалині: репортаж зі зруйнованих Пісків

"Готуються до штурму": захисники Світлодарки розповіли про ворушіння ворожих ДРГ

"За тиждень укріпилися": як росіяни намагаються відбити втрачений хутор Вільний

Бойові історії з-під Бахмутської траси – про пса Патрона та залишений окупантами мотоцикл

З кондиціонерами та критою стоянкою: на Донеччині відкрили оновлений КПВВ "Мар'їнка"