Святослав Грушевський
Святослав Грушевський 5 канал

Бійка з ветераном АТО в маршрутці: яке рішення ухвалив суд Запоріжжя

Позивачем у справі став водій маршрутки, який різко відреагував на посвідчення бійця АТО

У вівторок, 16 січня, в Запоріжжі слухали справу бійця АТО. Святослав Грушевський у вересні став учасником конфлікту у маршрутці, водій якої різко відреагував на його посвідчення "особи з інвалідністю внаслідок війни". Тоді виникла бійка, а водій згодом подав до суду.

Підтримати побратима на засідання прийшли десятки ветеранів АТО, повідомляє кореспондент "5 каналу". Утім, позивач-водій не з'явився, а його інтереси представляв адвокат.

"Політичне замовлення не має жодного стосунку до простих хуліганських дій. Завдав тілесних ушкоджень, чим поставив під небезпеку не лише водія маршрутки, а й пасажирів, які в ній були", – заявив на засіданні адвокат водія Володимир Ляпін.

Сам ветеран АТО відповідає: "Я, навпаки, вважаю винним цього так званого потерпілого. Все сталося через його неадекватну поведінку. У принципі, після того, як я зайшов до маршрутного таксі, пред'явив посвідчення, я скористався своїм законним правом. Те, що він неадекватно поводиться, – це його проблеми".

Учасника бойових дій Святослава Грушевського звинувачують у хуліганстві. Проте під час засідання суду з'ясувалося, що прокуратура допитувала учасника АТО без участі адвоката, тобто з порушеннями права на захист. Тож судді залишили обвинувальний акт без розгляду.

Тепер прокуратура має визначитися, чи є підстави для розгляду справи надалі.

Попередній матеріал
Відкриття меморіальної дошки українському журналісту Reuters – відео
Наступний матеріал
Революційна влада мала заборонити депутатам, які голосували за "диктаторські закони", балотуватися – експерт
Loading...