5 канал

Бій у місті та атака на позиції терористів: на полігоні Широкий лан триває Sea Breeze-2018

Українські морпіхи – учасники міжнародних навчань, мають бойовий досвід на сході країни

Бій у місті, тактична медицина, евакуація з поля бою і головний етап – атака зведеного багатонаціонального підрозділу на позиції терористів. Такою була програма чергового етапу навчань Sea Breeze-2018 на полігоні Широкий лан поблизу Миколаєва. Разом працювали бійці з України, США, Молдови та Грузії. Загалом, у цьогорічних міжнародних навчаннях беруть участь військові з 19 країн.

За сценарієм бойової операції військовослужбовці – учасники міжнародних навчань Sea Breeze-2018 – штурмують захоплену бойовиками територію. Атаку починають українські штурмовики СУ-25. Далі приєднується зведений підрозділ морських піхотинців. Мінометом 120 калібру наносять вогневе ураження та створюють димову завісу.

Вже на на іншому фланзі американські та українські військові атакують умовних бойовиків з різних видів озброєння та військової техніки. Крім того військовослужбовці двох країн навчались тактичній медицині та евакуації пораненого з поля бою.

Українські морпіхи – учасники міжнародних навчань, мають бойовий досвід на сході країни. Про події на Донбасі вони розповідають своїм колегам по вишколу.

Ярослав Теліжин, перший заступник командира першого окремого батальйону морської піхоти ЗСУ, розповідає: "Постійно у вільний час військовослужбовці цікавились і цікавляться дотепер. Що проходить, що відбувається там. Ми старалися максимально надати правдиву інформацію і чогось навчити наших побратимів".

5 канал

Джеф Райлі, командир взводу морської піхоти армії США говорить: "Кожен бій – різний. Як морські піхотинці, ми постійно намагаємось вчитися , більше дізнаватися про різні бої. І український досвід дуже цікавий та корисний для нас".

Участь у навчаннях беруть також військові з Грузії та Молдови. Їхнє завдання: ведення бою у населеному пункті, захоплення та евакуація бойовиків гелікопетром.

Міжнародні навчання триватимуть ще тиждень,але координатори вже дають попередні оцінки вишколу.

"Готовий підрозділ до виконання завдань, які будуть йому поставлені, налагоджена взаємодія з авіацією, медична евакуація. Підрозділ багатонаціональний керований та готовий", – заступник командувача ВМС ЗСУ з бойової підготовки Олексій Неїжпапа.

5 канал

Своєю чергою командир тактичного з'єднання "65" 6-го флоту ВМС США Метью Ліман сказав: "Ми почали з комбінованих вправ з Україною, Грузією, Молдовою, побачили рівень підготовки. На цьому етапі при залученні американської морської піхоти та української авіації, я вважаю, що все пройшло дуже успішно".

Вишкіл провели і військові Нацгвардії України. Вони відпрацювали вогневу та тактичну підготовку. Загалом, в міжнародних навчаннях взяли участь представники 19 країн світу, а це три тисячі військових.

Людмила Мисниченко, Сергій Мовчан, Миколаївська область, "5 канал"

Як це – десантуватися без парашута: під час Sea Breeze-2018 українські морпіхи випробували на собі систему "Адаптер"

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Попри чатування снайперів та ворожі ДРГ: у Красногорівці святкували 123-й День народження міста
Наступний матеріал
Засідання Оболонського райсуду Києва у справі про держзраду Януковича – трансляція
Loading...

Військові навчання: як тренуються танкові підрозділи на Донбасі – відео

У режимі "Free play": як підрозділи морської піхоти знищують умовного противника – ФОТО

"Чоловічий гарт": вогнева підготовка у танковому батальйоні – видовищні ФОТО

Морська авіація, ППО, стрільби з фрегата: видовищна підготовка бійців до "Sea Breeze-2018"

Міст "з нуля": військові інженери ЗСУ вражають майстерністю

У штабі ООС спростовують фейк про "некомплект" у військових частинах ЗСУ