Вівці
Вівці 5 канал

Багатостраждальних овець, що 2 тижні чекали на митниці, передадуть на екоферму

Для отари на території ферми спорудять окремий загін і завезуть сіна

Багатостраждальні вівці, що мучилися на митниці, – повертаються до Одеси. Надалі тварини мешкатимуть на екофермі. Власниця отари передала її новому господарю, це підкріпили і документальною угодою, передає "5 канал".

Нині на території екоферми облаштовані кілька ангарів, пасовисько та сільгоспприміщення. Територія обладнана всіма необхідними комунікаціями. Для отари ще й спорудять окремий загін та завезуть сіна.

Як повідомлялося, протягом двох тижнів 300 овець перебували зачиненими у вантажівці на території порту в Чорноморську. Покупець у Туреччині відмовився від поставленого товару, але вантажівку не випускали з території порту, оскільки побоювалися спалахів небезпечних тваринних недуг. Наприкінці жовтня фуру з отарою вивезли до спеціального майданчика на Вінниччині. 60 померлих овець – утилізували. Решта ж – от дочекалася еко-проживання.

"Інформація про те, що вівці здорові, в нас підтверджена начальником Держпродспоживслужби України. Але документального підтвердження, хоча б в скрін-копії, ми ще не бачили", – уточнила волонтер Вікторія Козаченко.

Попередній матеріал
На Харківщині зґвалтували та вбили 15-річну дівчину – поліція шукає нападника
Наступний матеріал
"Маленький жовточок": тримісячна Мілана бореться за життя і дуже потребує допомоги
Loading...