антиспетик
антиспетик 5 канал

Антисептик для воїна: у Львові капелани та волонтери виготовили майже 150 літрів дезинфектора

Читайте по-русски
Усі складові антисептика волонтери придбали власним коштом

Антисептик для воїна. У Львові капелани та волонтери власноруч виготовили майже 150 літрів дезінфектора для рук. Рецептуру новоспечені фармацевти взяли з сайту міністерства охорони здоров'я. Кишенькові антисептики роздадуть військовослужбовцям львівського гарнізону.

833 мл спирту, даємо 400 мілілітрів води 41 милі літр перекису і 15 мілілітрів гліцерину. У цей рецепт антисептика новоспечені фармацевти додають вітамін Є та ефірну олію з екстрактом лимона, для запаху.

"Зі 100 л спирту вийшло майже 147 л готового антисептику. Робили гостівські, 62 відсотковий розчин етанолу. Вирішили взяти 62, це натівські стандарти, якщо взяли більше то будуть сушитися руки, тріщини", – каже капелан Андрій Дуда.

За виготовлення антисептика для українських захисників взялися волонтери та капелани. Рецепт дезінфектора взяли на сайті МОЗу. На кожній упаковці клеять наліпки, що товар не для продажу.

"Моїм прикладом хочемо наштовхнути інших волонтерів і людей, щоб вони допомагали своїм ближнім. Тобто ми робимо ті речі, які ми спроможні зробити. Шиємо маски, розливаємо антисептикисептики", – розповідає волонтер Роман Дуда.

Усі складові антисептика волонтери придбали власним коштом.

антиспетик
антиспетик5 канал

"Гліцерин нам привезли він не дорогий якщо в аптеці коштує 20 гривень, а ми купили за літр 120 і це можна дістати. Так само і перекис, замовила нам привезли 35 відсотковий. Літр 60 грн. Недорого. спирт привезли волонтери", – каже начальник 58-го будинку офіцерів Віталій Провозін.

Міні фабрику розгорнули в будинку офіцерів. За кілька годин благодійники виготовили 1700 стограмових пляшечок антисептика.

"Потреба існує у військовій службі правопорядку, вони здійснюють патрулюванням, до патрулювання буде залучатися 80 бригада. На Передову плануємо передати в 1 військову частину", – повідомив Віталій Провозін.

Марта Шикула, "5 канал" 

Попередній матеріал
Майже 11 тисяч українців повернулися упродовж минулої доби на Батьківщину – спецвипуск
Наступний матеріал
Що правда, а що вигадка про COVID-19: "Час. Підсумки тижня" з Анною Мірошниченко
Loading...

Майже 11 тисяч українців повернулися упродовж минулої доби на Батьківщину – спецвипуск

У разі погіршення епідемічної ситуації в Києві можуть заборонити рух приватного транспорту

Лікарні першої хвилі прийому хворих на COVID-19 будуть переглянуті – МОЗ

Кличко: За добу в Києві коронавірус підтвердили ще у 31 особи, один чоловік помер

В Україні зафіксовано 1251 випадків COVID-19, з них 32 – летальних

В Україні зафіксовано 1225 випадків COVID-19