випуск у Маріуполі
випуск у Маріуполі 5 канал

101 поліцейський: "Академія поліції" в Маріуполі випустила перших правоохоронців

Усі новобранці – вихідці з Донецької та Луганської областей, і всі служитимуть саме на Донбасі

Присягу на вірність українському народові в Маріуполі склала сотня правоохоронців. Усі новобранці – вихідці з Донецької та Луганської областей, і всі служитимуть саме на Донбасі. До цього готові – переконані і самі поліцейські, і їхні наставники, адже пройшли спеціальний вишкіл. Подробиці розповіла кореспондент "5 каналу".

Цього дня Світлана Чередниченко з Луганщини чекала довго – стати поліцейським дівчина мріяла з дитинства. Вступити до лав колишньої міліції перешкодила російська окупація. Розповідає: "Навчалася в Луганському держуніверситеті внутрішніх справ, у зв'язку з тим, що у 2014 році я не змогла забрати свої документи, мені довелося чекати, і тільки зараз вступити до поліції".

Пройти багато випробувань, щоб стати правоохоронцем, довелося й Олександру Бородкіну. Вчився маріуполець на металурга, змінити професію вирішив, коли на Донбас прийшла війна. Таких на плаці – більшість. "Досить складно. Я не можу сказати, скільки людей звичайно не пройшли, але багато", – ділиться враженнями від навчання.

Щоб вступити до Академії поліції, кандидати складали тести на знання законодавства, іспит із фізичної підготовки, проходили психологічне тестування та співбесіду. Вихідці з прифронтових територій служитимуть в рідних областях. Понад 70 новобранців поповнять лави поліції Донеччини, ще 30 охоронятимуть спокій мешканців Луганщини.

"Ми розкриваємо злочини, ми несемо службу на блокпостах, ми виїжджаємо на огляди на територію першої лінії. Жодна область не несе, крім Донецької та Луганської, таких завдань", – наголошує заступник начальника ГУ Нацполіції у Донецькій області Сергій Матвійчук.

Перший випуск Донецького юридичного інституту МВС України після переїзду з непідконтрольної території до Маріуполя – це сто і один поліцейський. Майбутні оперативники, дільничні офіцери, співробітники ізоляторів тимчасового тримання мають не лише мотивацію, а й підготовку, оскільки виконуватимуть специфічні завдання. Позаду в новобранців – чотири місяці тренувань.

Анастасія Старостенко, Олег Корінний, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею на тему:

Спрацювали як швейцарський годинник: навчання бійців спецпідрозділу КОРД у Маріуполі – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Заяви для ЗМІ Президента України і прем’єр-міністра Молдови щодо відкриття пропускного пункту "Кучурган" – відео
Наступний матеріал
Автономія та миротворчі сили: опитування показало ставлення українців до Донбасу
Loading...