Національна розвідка США
Національна розвідка США
5 канал

Звіт розвідки США: у 2018 році Росія продовжуватиме кампанію, спрямовану на дестабілізацію України

Мета дестабілізації – придушити і, де можливо, розвернути зусилля України, спрямовані на інтеграцію до ЄС та посилення зв'язків із НАТО, – звітують у Вашингтоні

Через невдоволення людей впровадженням реформ в Україні можуть відбутися дострокові вибори Президента. Таку тезу оприлюднила Національна розвідка США у своєму звіті, передає "5 канал".

У відомстві опублікували доповідь "Оцінка глобальних загроз розвідувальними службами США". У ній, зокрема, ідеться про чинники, які несуть загрозу економічному стану України та можуть призвести до змін у зовнішній політиці.

Серед факторів, які сприятимуть дочасним виборам перераховано: незадоволення населення темпом реформ, погіршення стандартів життя, думка про те, що корупція не викорінюється, та, власне, загострення політичних протистоянь перед запланованими президентськими та парламентськими виборами 2019 року. У документі також зазначається, що Росія продовжуватиме кампанію, спрямовану на військову, політичну та економічну дестабілізацію України.

"Мета дестабілізації – придушити і, де можливо, розвернути зусилля України, спрямовані на інтеграцію до ЄС та посилення зв'язків із НАТО. Офіційний Київ продовжуватиме чинити спротив будь-яким крокам Москви, але, ймовірно, не зможе відновити у 2018 році контроль над окупованими Росією ділянками східної України. Росія дозуватиме рівень насильства, щоб тиснути на Київ та формуватиме вигідну Москві ситуацію на переговорах", – мовиться в доповіді (ст.24).

Дивіться також фотогалерею:

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Пономарьов: Утворення "ЛНР/ДНР" фінансував старший син Януковича
Наступний матеріал
Допізна дивився серіал: 17-річний американський сноубордист ледь не проспав свою перемогу на Олімпіаді-2018