mil.gov.ua

Зустріч Полторака і Феллона: про що домовилися

Сьогодні, 20 січня, у Києві відбулася зустріч міністра оборони України Степана Полторака та державного секретаря Великої Британії з питань оборони Майкла Феллона

За підсумками зустрічі у Києві Степан Полторак та Майкл Феллон підписали Спільну заяву з питань розвитку співробітництва в оборонній сфері. 

"Сьогодні ми мали можливість з моїм колегою Степаном Полтораком обговорити стан реалізації всіх наших спільних проектів, що стосуються співпраці. Ми уклали рішення про подальше розширення низки наших проектів, зокрема, залучення інструкторів з військової підготовки Великої Британії до підготовки військовослужбовців Збройних сил України. Крім того, поширення цього проекту на всі види ЗСУ, мова йде про залучення військово-повітряних сил до програми підготовки із залученням інструкторів Збройних сил Великої Британії", – зазначив Феллон під час спільного із Полтораком звернення до представників ЗМІ після зустрічі.

За його словами, було укладено рішення, що програма підготовки буде продовжена починаючи від квітня цього року і до березня 2018 року.

"Плануємо прискорити темпи проведення навчання за рахунок зосередження більшої уваги на процес підготовки інструкторів, що дозволить нам покращити та підсилити інтенсивність підготовки", – додав Феллон.

Попередній матеріал
Кубів розповів про рекордне зниження рівня тіньової економіки у 2016 році
Наступний матеріал
Британський есмінець останньої розробки зайде до Одеси
Loading...

У Києві зустрінуться міністри оборони України та Великої Британії

Зустріч з представниками ЗМІ міністра оборони України та держсекретаря з питань оборони Великої Британії - відео

Мей: Британія вступиться за Естонію і Литву в разі агресії Росії