британський есмінець класу 45 seaforces.org

Британський есмінець останньої розробки зайде до Одеси

Державний секретар Великої Британії з питань оборони анонсував про офіційний захід есмінця останньої розробки класу 45 до Одеси

Сьогодні, 20 січня, у Києві відбулася зустріч міністра оборони України Степана Полторака та державного секретаря Великої Британії з питань оборони Майкла Феллона. 

"Ми обговорили збільшення і розширення співпраці між військово-морськими силами наших Збройних сил. Мова йде про обмін візитами вищого військового командування в межах військово-морських сил. Також хотілося би оголосити, що протягом цього року очікується на офіційний захід до Одеси нашого есмінця. Це остання розробка есмінця класу 45", - розповів Феллон під час спільного з Полтораком звернення до представників ЗМІ після зустрічі.

"Я хотів би відмітити, що це буде перший за останні 10 років офіційний захід до порту корабля Великоъ Британії. Що стосується нашого співробітництва, то сьогодні ми обговорили подальше залучення Великоъ Британії до спеціальної групи радників. Крім того, обговорили практичні напрямки роботи цієї групи радників, можливість співпраці у сфері кіберзахисту та військової розвідки", – додав він.

Попередній матеріал
Зустріч Полторака і Феллона: про що домовилися
Наступний матеріал
Полторак розповів, за якої умови буде відновлено мобілізацію до війська
Loading...

Зустріч з представниками ЗМІ міністра оборони України та держсекретаря з питань оборони Великої Британії - відео

У Києві зустрінуться міністри оборони України та Великої Британії

Британія ще на рік продовжила програму підготовки українських військових