yle.fi

Мей: Британія вступиться за Естонію і Литву в разі агресії Росії

  Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей заявила, що Британія вірна своїм зобов'язанням по НАТО, і у разі російської агресії в Балтії британські війська стануть на захист Естонії і Литви

  Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на видання The Independent. 

  "П'ята стаття статуту НАТО свідчить, що ми підтримуємо будь-яку країну, проти якої застосована військова сила. Деякі люди вважають, що Америка змінить своє ставлення до НАТО. Я думаю, Америка залишиться прихильною до НАТО так само, як і ми", – сказала Мей.

  Прем'єр-міністр підкреслила, що британські війська братимуть участь у військових навчаннях, які пройдуть в Естонії (де розміщується батальйон Великої Британії). За словами Мей, "це засвідчить наше серйозне ставлення до своїх зобов'язань".

  Раніше в період виборчої кампанії кандидат у президенти США Дональд Трамп скептично висловлювався щодо американської підтримки НАТО і натякав, що в разі російської агресії в Естонії (яка вважалася на той період головною зоною небезпеки у Балтії) він не впевнений в необхідності починати "ядерну війну через якесь місце, що є передмістям Санкт-Петербурга".

  Попередній матеріал
  Розенко доручив моніторити, як платять мінімалку в 3200 грн
  Наступний матеріал
  Військові з передової: Ворог переробляє старе озброєння, намагаючись завдати якомога більшої шкоди
  Теги:
  Loading...

  У Великій Британії закликали відсторонити Росію від Олімпіади-2018

  Британія ще на рік продовжила програму підготовки українських військових