rbc.ua

Розенко доручив моніторити, як платять мінімалку в 3200 грн

  У кожній області повинна бути створена міжвідомча робоча група для моніторингу ситуації із виконання рішення Уряду щодо підвищення мінімальної заробітної до 3200 грн

  Про це сьогодні, 10 січня, під час засідання Міжвідомчої робочої групи із забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, заявив віце-прем’єр-міністр України, голова Міжвідомчої робочої групи Павло Розенко, повідомляє прес-служба уряду.

  "Перед нами стоїть абсолютно чітке завдання – щоб рішення уряду щодо підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 грн було виконане в повному обсязі. При цьому не можна допустити жодних маніпуляцій, насамперед керівників бюджетних установ, щодо переведення людей на неповний робочий день чи, не дай Боже, скорочення. Адже кошти, необхідні на фінансування бюджетної сфери, в повному обсязі закладені в Державному бюджеті на 2017 рік", – сказав він.

  Павло Розенко звернувся до представників організацій профспілок та роботодавців спільно з урядом забезпечити виконання відповідного рішення і в недержавному секторі економіки. "У недержавному секторі ми маємо спільно з профспілками і роботодавцями взяти під контроль ситуацію. Мінімальна заробітна плата працівника не може бути нижчою за 3200 грн по кожному підприємству", – наголосив він.

  Павло Розенко доручив сформувати аналогічні урядовій міжвідомчі робочі групи у кожній області. За словами віце-прем’єр-міністра, метою цих обласних робочих груп є миттєве реагування на будь-які скарги щодо керівників підприємств, які не виконують рішення уряду щодо підвищення мінімальної заробітної плати.

  Попередній матеріал
  Пашинський розповів про зброю, з якої стріляв у нападника
  Наступний матеріал
  Мей: Британія вступиться за Естонію і Литву в разі агресії Росії
  Теги:
  Loading...
  Відсьогодні прожитковий мінімум становить 1 тис. 544 грн, "мінімалка" - 3 тис. 200 грн

  Відсьогодні прожитковий мінімум становить 1 тис. 544 грн, "мінімалка" - 3 тис. 200 грн

  У 2017 році уряд підвищуватиме прожитковий мінімум у три етапи – Мінсоцполітики

  У 2017 році уряд підвищуватиме прожитковий мінімум у три етапи – Мінсоцполітики