Змінити закон про вибори Президента просять у ЦВК

  Змінити закон про вибори Президента просять у Центрвиборчкомі. За словами заступника голови ЦВК Андрія Магери, це б значно спростило роботу комісій.

  Востаннє закон змінювали ще до внесення змін в конституцію у грудні 2004 року. Відтак за словами Магери він значно застарів. Хоча якщо його і не переглянуть - вибори Президента провести можливо.

  Андрій Магера, заступник голови ЦВК: "Є питання щодо доцільності використання відкріпних посвідчень, як показує практика такими відкрипними посвідченнями користується за останніми даними 16. до 20 тисяч осіб, це не таке число за ради яокго необхідно ускладнювати і так непросту роботу окружднпичх і дільничних комісій. Є інші питання над якими слід думати чи необхідно залишати підписні листи чи можливо варто цю норму вилучити, оскільки всі розуміють що для багнатьох це просто звичайна формальність".

  Сьогодні Центрвиборчком офіційно попросив грошей на вибори президента. Відповідне звернення ухвалили на засіданні ЦВК і надіслали до Кабінету міністрів та Верховної Ради. Не вистачає для проведення волевиявлення 25 жовтня більш як 200 мільйонів гривень. Кошти ЦВК хоче отримати вже наприкінці червня. Саме тоді має розпочатися виборча кампанія.

  Попередній матеріал
  Серед жертв землетрусу в Італії - ще одна українка (РОЗШИРЕНО)
  Наступний матеріал
  Кільчицька заробила 435.000 грн у 2008-му році
  Теги:
  Loading...