Журналістам презентували Фонд регіональних ініціатив "ГАРТ" (РЕПОРТАЖ)

  Фонд регіональних ініціатив "ГАРТ" зібрав сьогодні журналістів. Щоб презентувати свій інтернет-сайт. Журналісти ж від зустрічі чекали одного – відповіді на запитання – чи бути новій пропрезидентській партії, чутки про яку вже місяць ходять пресою та парламентськими кулуарами.
  Презентація скромного сайту відбулася у нескромному прес-центрі нового штабу НУНСу. Кота за хвоста голова фонду і за сумісництвом екс-нашоукраїнець Ігор Кріль не тягнув. Попри заявлену презентацію, почав з головного.

  Ігор Кріль, голова Фонду регіональних ініціатив "ГАРТ": "Якщо хтось колись можливо і створить політичну партію "ГАРТ", то це не будуть ті люди, з якими цю партію пов`язували. Це правда і це сьогодні я вам говорю повністю відповідально. "ГАРТ" має три основні мети. Це, перш за все, сприяння розвитку громадянського суспільства. "ГАРТ" - це позиція, з якою багато хто рахується. І ми не маємо права лишати суспільства без цієї позиції".

  Позиція виявилася партизанською. Жодних прізвищ імовірних соратників по "ГАРТу" Кріль так і не видав. Лише запевнив – прізвища Балога серед них точно немає. Мовляв, голова президентського Секретаріату і фонд – поняття полярні і жодним чином не перетинаються. Так само впевнено депутат заперечив і решту чуток – що "ГАРТ" цікавиться політичними кадрами і фонд насправді – лише плацдарм для майбутньої пропрезидентської партії. Очолюваному ним "ГАРТу" Кріль відвів скромну просвітницьку місію. Та через півгодини журналістського допиту ЗаГАРТованість екс-нашоукраїнця дала збій. Уточнюючі запитання ЗМІ роздратували депутата.

  Ігор Кріль, голова Фонду регіональних ініціатив "ГАРТ": "Я вам кажу - от ви тут знаходитесь. От тут юридична адреса громадської організації "ГАРТ". А що ви собі придумаєа, вийшовши звідси, що ви там напишете в своїх виданнях, друзі, та це будуть ваші видумки. І ні що більше. Але я ж не можу реагувати на кожну вашу видумку - у вас робота - придумати щось. Правильно? І я поважаю вашу роботу".

  Чи були чутки навколо "ГАРТу" лише димом без вогню – покаже час. Натомість партійне полум’я спалахнуло у зовсім в іншому, неочікуваному місці. Про ймовірну появу нової партії заявив самооборонець Юрій Луценко. Головному міліціонеру не до душі двопартійність української влади. Альтернативу БЮТу та Регіонам він планує створити вже навесні. На базі "Народної Самооборони".

  Ольга Калиновська, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (6.85Мб)
  Попередній матеріал
  9 роковини з дня трагічної загибелі В`ячеслава Чорновола (РЕПОРТАЖ)
  Наступний матеріал
  Українські винороби б`ють на сполох, вступ до СОТ може знищити їхню галузь
  Теги:
  Loading...