ispc.org.ua

Жодного повернення до нормальних відносин з Москвою не може бути – міністр фінансів Німеччини

  Берлін наголошує, що санкції Заходу проти Росії є зважною відповіддю на систематичне порушення міжнародного права

  Міністр фінансів Німеччини Вольфганг Шойбле заявив, що санкції Заходу проти Росії правильні та виправдані поведінкою Москви, яка систематично порушує міжнародне право. Про це він повідомив на бізнес-саміті у Польщі.

  "Є вимоги до Росії, які просто не обговорюються. Вкотре нагадую вам про це. Жодного повернення до нормальних відносин із Москвою не може бути, поки вона порушує міжнародне право. Європа не повинна забувати уроки із власної історії. Дотримання міжнародного права – це основний інструмент для збереження миру", – зазначив Шойбле.

  Як відомо, наступного тижня Європейський Союз має розглянути питання продовження санкцій проти Росії. Їх запровадили у відповідь на анексію Криму і агресію на сході України.

  Нагадаємо, минулого тижня президент Європейської Ради Дональд Туск заявив, що, наймовірніше, санкції продовжать, адже Росія продовжує ігнорувати Мінські домовленості.

  Сам Шойбле раніше наголошував, що санкції проти РФ - це правильний курс дій на цей момент, а відносини з Кремлем не можуть нормалізуватися, поки в РФ не покращилася ситуація з дотриманням прав людини.

  Раніше голова представництва ЄС в Україні Ян Томбінський повідомив, що про антиросійські санкції керівництво ЄС говоритиме 1 липня

  Попередній матеріал
  Франція депортує 20 російських вболівальників разом із їхнім лідером
  Наступний матеріал
  Ескалація бойових дій у зоні АТО: зафіксовані танкові підрозділи бойовиків - Тимчук

  Санкції проти Росії виправдані її поведінкою – міністр фінансів Німеччини

  Польський депутат: Резолюція сенату Франції про пом’якшення санкцій щодо РФ – сором для Європи

  Томбінський: ЄС розгляне питання продовження санкцій проти Росії 1 липня

  ЄС продовжить санкції проти Росії на 6 місяців – західні ЗМІ