Павло Жебрівський в ефірі програми 'ІнфоДень'
Павло Жебрівський в ефірі програми 'ІнфоДень' 5 канал

Жебрівський прокоментував заяви Авакова і Пристайка про Хорватський сценарій у патрулюванні в ОРДЛО

Читайте по-русски
На території окупованої Сербії не було сербських військових і там була перехідна міжнародна адміністрація під егідою ООН, зазначив політик

Ексголова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський в ефірі програми "ІнфоДень" на "5 каналі" прокоментував заяви Арсена Авакова та Вадима Пристайка щодо врахування хорватського досвіду у патрулюванні на окупованих територій Донбасу.

"Чомусь Пристайко і Аваков обзиває Хорватським сценарієм спільне патрулювання вулиць Донецька і тимчасово окупованих територій, про яке проголосив Зеленський. Це жодного встосунку до Хорватського сценарію не має. У Хорватському сценарії на території тимчасово окупованої Сербії не було жодного військовика сербської армії. Була перехідна міжнародна адміністрація під егідою ООН. Ходив представник ООН, серб і хорват. Це була така поліцейська місія для підтримання громадського порядку. Жодне патрулювання, про яке вони говорять, неможливе", – сказав Жебрівський.

Повне відео розмови дивіться за посиланням:

Нагадаємо, як заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, під час перехідного періоду з початком місцевих виборів на Донбасі до спільного патрулювання території будуть допущені представники української поліції, миротворчої місії та територіальних громад. При цьому принциповим є питання не допустити до цього бойовиків та тих, хто вчиняв злочини.

Аваков послався на хорватський досвід створення та діяльності таких спільних для патрулювання сил і зауважив, що це досить складно, проте це одна з небагатьох успішних практик досягнення миру.

Попередній матеріал
У "Борисполі" приземлилися три літаки з Італії – пасажири розповіли про ситуацію в країні
Наступний матеріал
Розтрощені машини та знеструмлені населені пункти – що принесла негода у регіони – включення
Loading...

Куди зник Крим з порядку денного і як реінтегруватимуться громадяни з російськими паспортами – "ІнфоДень"

Політолог пояснив, який контент треба показувати мешканцям ОРДЛО

Розбудова українського телерадіомовлення на сході та в Криму: 2015-2019 роки – брифінг

Мінський пакет не священний, але чинна влада так і не запропонувала альтернативи – Порошенко

Рада продовжила дію закону про особливий статус Донбасу

"Слуга народу" зареєструвала в Раді зміни до закону про особливий статус Донбасу