Володимир Зеленський
Володимир Зеленський Офіс президента

Зеленський увів у дію рішення РНБО про "активізацію врегулювання на Донбасі"

  Читайте по-русски
  Протягом 2021 року уряду необхідно завершити облаштування контрольних пунктів в'їзду-виїзду в ОРДЛО

  Президент Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради національної безпеки "Про активізацію процесу мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях". Відповідний указ був підписаний 2 червня, інформує пресслужба Офісу президента.

  Згідно з указом, Кабінету Міністрів необхідно за два місяці підготувати законопроєкти про впровадження на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей правосуддя перехідного періоду та внести їх у встановленому порядку на розгляд Верховної Ради.

  Уряд також має за три місяці відпрацювати із залученням СБУ питання про відкликання мережевих ресурсів, які виділені в користування операторам телекомунікацій, що знаходяться на тимчасово окупованих територіях України в Донецькій і Луганській областях або використовуються в інформаційній агресії Росії проти України.

  Крім того, за шість місяців Кабмін повинен забезпечити розгортання загальнонаціональної цифрової багатоканальної телемережі МХ-7 на базі Концерну радіомовлення, радіозв'язку і телебачення як оператора державного мультиплекса. При цьому уряд також має забезпечити радіомовлення в середньохвильовому діапазоні, зокрема зі спеціальним контентом, з метою покриття територій ОРДЛО сигналом українських радіостанцій.

  Протягом 2021 року уряду необхідно завершити облаштування контрольних пунктів в'їзду-виїзду в ОРДЛО, а також створення поблизу кожного контрольного пункту гуманітарно-логістичних центрів.

  Крім того, Зеленський доручив головнокомандувачу Збройних сил України в шестимісячний термін завершити виконання заходів щодо посилення охорони і оборони десантно небезпечних ділянок українського узбережжя Чорного і Азовського морів, а також об'єктів критичної інфраструктури в Донецькій і Луганській областях.

  Як повідомляв 5.ua, 21 травня 2021 року президент Володимир Зеленський указом затвердив рішення Ради національної безпеки і оборони про введення санкцій проти ватажків терористів, злодіїв у законі й іноземних кримінальних авторитетів. У списку фізичних осіб, щодо яких вводяться санкції, – 674 особи.

  Попередній матеріал
  "Наша системність ще раз довела свою ефективність під час пандемії" – СЕО "ТЕДІС Україна"
  Наступний матеріал
  "Глибоко вдячний пані канцлеру Меркель за її підтримку на шляху децентралізації": Порошенко зустрівся зі спеціальним посланником уряду ФРН в Україні
  Loading...

  Як очільник ОП керує державною політикою та чому підвищення пенсій і зниження комуналки так і не настали – "Прямим текстом із Юрієм Луценком"

  Секретар РНБО анонсував новий вид військ в Україні

  У РНБО заявили, що захоплення літака Ryanair у Мінську має всі ознаки операції спецслужб РФ

  МЗС України підготувало і передало до РНБО пакет санкцій щодо Білорусі

  Санкції РНБО: Україна видворила 10 кримінальних авторитетів, ще 17 залишилися без документів

  Рішення РНБО скасують в європейських судах, і платники податків ще заплатять моральну компенсацію – Лапін