Володимир Зеленський
Володимир Зеленський Скріншот відео

Зеленський про війну з Росією: "Ну пострілюють. Але з роками кількість жертв зменшуватиметься"

  Читайте по-русски
  Президент назвав ситуацію на Донбасі "замороженим конфліктом"

  Президент Зеленський переконаний, що війну з Росією можна закінчити шляхом діалогу, а ситуація на Донбасі – це заморожений конфлікт. Про це він повідомив в інтерв'ю виданню The Guardian, стенограма якого опублікована 8 березня на офіційному сайті президента.

  Зеленський переконаний, що нинішня стадія війни – це "заморожений конфлікт", у якому "пострілюють". Але рано чи пізно "люди все одно втомлюються воювати".

  "Я досі вважаю, що заморожений конфлікт – це зараз. Там стріляють, ну, пострілюють. На жаль, гинуть, але так скрізь (де є конфлікти). У Грузії, Абхазії теж стріляють. Буває. Просто більше часу минуло, менша межа, менша територія, інший рельєф. Тобто інші умови. Люди все одно втомлюються воювати. З роками, звісно, кількість жертв зменшуватиметься. Але наше завдання – це закінчити. Тому я так і бачу, що рік на всі домовленості, а далі – реалізація", – сказав він.

  Гарант вважає, що на всі домовленості (з Росією – ред.) держава може витратити рік, а потім має настати етап реалізації: "Довше не можна. Як ні – потрібно змінювати формат, стратегію й повертатися до розмови, коли настане час. Робити паузу".

  При цьому що таке "пауза" під час війни і скільки, на його думку, вона могла би тривати, глава держави не пояснив.

  Як повідомляв 5.ua, протягом доби 10 березня на фронті загинули 2 українських армійців, ще 9 поранені та травмовані

  Попередній матеріал
  Загострення на фронті: двоє бійців загинули під ворожими обстрілами, дев'ятеро – поранені
  Наступний матеріал
  Зеленський поновив на посаді чиновника, якого звільнив Порошенко
  Loading...